Deloitte
Data aktualizacji: 2021-06-11
Rzeszów, podkarpackie
Konsulting, Administracja

Kogo szukamy

Do  zespołu wewnętrznej obsługi prawnej (In-House Lawyers) grupy Deloitte w Polsce poszukujemy osoby, która:

  • Ukończyła studia prawnicze (status aplikanta radcowskiego będzie dodatkowym atutem);
  • Posiada minimum 6 miesięcy doświadczenia w charakterze prawnika w dziale prawnym firmy lub kancelarii zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie umów;
  • Biegle posługuje się językiem angielskim w mowie i w piśmie;
  • Dysponuje praktyczną wiedzą prawniczą z zakresu kontraktów handlowych;
  • Cechuje się wysokim poziomem odpowiedzialności za powierzone zadania oraz relację z klientem wewnętrznym;
  • Posiada wysoką kulturę osobistą;
  • Nie obawia się pracy pod presją czasu.
Dyplom magistra
1+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS Word
MS Word

Twoja przyszła rola

Kandydat będzie uczestniczył w pracach zespołu wewnętrznej obsługi prawnej podmiotów z grupy Deloitte, polegających w szczególności na:

  • sporządzaniu, opiniowaniu i weryfikacji umów zawieranych przez podmioty z grupy Deloitte, w szczególności umów o świadczenie usług zawieranych z klientami Deloitte;
  • sporządzaniu/opiniowaniu wewnętrznych regulacji takich jak procedury, regulaminy, polityki;
  • obsłudze korporacyjnej podmiotów Deloitte np.: w zakresie uchwał organów spółek, protokołów ich zgromadzeń, kwestii rejestrowych, zmian w umowach spółek;
  • kontaktach z zespołem wewnętrznej obsługi prawnej Deloitte Central Europe w zakresie regionalnych polityk i standardów umów Deloitte, procedur, międzynarodowych kontraktów, informacji na temat polskiego prawa, w tym opracowywanie i aktualizacja wewnętrznych rejestrów i zestawień;
  • kontaktach z urzędami i organami administracji oraz wymiaru sprawiedliwości;
  • dokonywaniu analiz prawnych, sporządzaniu opinii i memorandów, w szczególności z zakresu prawa cywilnego, handlowego, bieżącym doradztwie w zakresie powyższym, jak również we wszelkich kwestiach prawnych dotyczących działalności podmiotów Deloitte.

Co oferujemy

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • bezpośrednią współpracę z ekspertami, gwarantującą szybki rozwój wiedzy oraz kompetencji merytorycznych i biznesowych;
  • oraz ...
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
International travel insurance
Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne
Prywatna opieka medyczna
Team spirit
Duch zespołowy
Challenging tasks
Ambitne zadania
Możliwość pracy z domu
Wewnętrzny program rozwoju kariery
Health insurance (one amount package)
Ubezpieczenie zdrowotne (podstawowe)
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Kreatywne środowisko pracy
Deloitte Adventure Team
Recruitment Incentive Program – Stars
Karta Multisport
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Ludzie z którymi chce się pracować

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Usługi doradztwa prawnego w dziewięciu biurach w Polsce świadczy zespół ponad 500 specjalistów. Możesz do nich dołączyć aplikując już dziś!