Compensa Vienna Insurance Group
Data aktualizacji: 2021-04-29
Cała Polska
Ubezpieczenia
angielski
Regionalny Dyrektor Ubezpieczeń Zdrowotnych

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa TU na Życie to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w naszym Regionalnym Biurze Handlowym na stanowisku:
Lokalizacja: Cała Polska

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych za pośrednictwem sprzedaży bezpośredniej oraz kanału agencyjnego
  • Nadzór nad sprzedażą podległej sieci Agentów
  • Podejmowanie aktywnych, ukierunkowanych i skutecznych działań zmierzających do zwiększenia sieci sprzedaży
  • Zwiększanie potencjału sieci sprzedaży
  • Codzienna współpraca z oddziałami na podległym terenie

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem stałym i systemem premiowym rozliczanym kwartalnie w zależności od osiąganych wyników
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną i możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Dofinansowania do szkoleń oraz kursów językowych
  • Zniżki pracownicze na produkty ubezpieczeniowe
  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie

Czego oczekujemy?

  • Przynajmniej 8-letniego doświadczenia w obszarze sprzedaży
  • Przynajmniej 3-letniego doświadczenia w obszarze sprzedaży ubezpieczeń zdrowotnych
  • Doświadczenia we współpracy z siecią agencyjną
  • Umiejętności budowy i rozwoju struktur sprzedaży
  • Samodzielności w działaniu
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Prawa jazdy lat. B i gotowości do wyjazdów służbowych
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Dyrektor
Języki
angielski
Dyrektor
Języki
angielski
Dyrektor
Języki
angielski