EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-04-20
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Konsulting, Księgowość

Doświadczona Asystentka / Doświadczony Asystent, Zespół Tax Technology & Transformation

Możliwości, które na Ciebie czekają

Zespół Tax Technology & Transformation wchodzący w skład Działu Doradztwa Podatkowego EY Polska (dawniej Ernst & Young)  to miejsce, w którym rozwiązujemy problemy na styku podatków i technologii oraz projektujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne wspierające codzienną pracę zespołów podatkowych. Każdy projekt, przy którym pracujemy, jest inny – pozwalając nam zdobywać różnorodne doświadczenia i poznawać ciekawych ludzi.

Twoje główne zadania

  • przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej aplikacji podatkowych oraz bliska współpraca z zespołem developerskim,
  • przygotowywanie wymagań oraz wdrożenia raportowania JPK u klientów krajowych i międzynarodowych,
  • merytoryczne wsparcie konfiguracji systemów ERP dla celów podatkowych,
  • analiza procesów podatkowych i pomoc w ich optymalizacji i automatyzacji,
  • analiza danych i elektroniczne przeglądy podatkowe,
  • opiniowanie projektów aktów prawnych w zakresie technologii podatkowych (np. e-faktury),
  • codzienna współpraca z innymi podmiotami EY w regionie w zakresie digitalizacji funkcji podatkowej.

Umiejętności, które wykorzystasz

  • przedsiębiorczość i ambicja,
  • zdolności analityczne,
  • pewność siebie, rozumienie procesów biznesowych i chęć rozwoju,
  • dbałość o szczegóły i umiejętność organizacji pracy,
  • umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • min. 6 - 8 - miesięczne doświadczenie zawodowe,
  • teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień podatkowych / zagadnień związanych z analizą procesów lub developmentem aplikacji,
  • wyższe wykształcenie (preferowane w zakresie finansów, ekonomii, IT, prawa, itp.),
  • bardzo dobrej znajomości obsługi MS Office (MS Excel w szczególności).

Docenimy również

  • zainteresowania branżą IT,
  • umiejętność obsługi następujących lub podobnych programów przykładowo:
    • Power BI,
    • Alteryx,
    • MS Excel w zakresie VBA,
    • Jira.
  • znajomość metod zarzadzania Agile/ Scrum,
  • praktyczna znajomość systemów księgowych (SAP/ Oracle/ Comarch, JDE/ Microsoft Dynamics NAV ),
  • doświadczenie we współpracy z zespołami developerskimi,
  • doświadczenie w zakresie testowania aplikacji.

Pasujesz do nas, jeśli

  • posiadasz pierwsze doświadczenia zawodowe,
  • chcesz się dalej rozwijać technicznie i merytorycznie w obszarze doradztwa podatkowego,
  • interesujesz się branżą IT,
  • dobrze odnajdujesz się w pracy w zespołach realizujących różnorodne projekty dla klientów z wielu branż.

Oferujemy

  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • udział w ciekawych projektach realizowanych dla klientów w Polsce i za granicą
  • wsparcie w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów
  • zdobycie unikalnego doświadczenia z pogranicza podatków i technologii,

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.