Deloitte
Data aktualizacji: 2022-02-09
Warszawa, mazowieckie
Konsulting

Podobne oferty pracy

Kogo szukamy

Aktualnie do Działu Konsultingu poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w obszarach związanych z finansami i kontrolingiem.

Czego oczekujemy:

  • Dobrej, praktycznej znajomości procesów biznesowych w obszarze specjalizacji (finanse - SAP FI i/lub kontroling - SAP CO);
  • Doświadczenia zawodowego w obszarze implementacji systemu SAP ERP (z uwzględnieniem analizy wymagań, projektowania rozwiązań i konfiguracji systemu) i/lub w pracy jako kluczowy użytkownik bądź partner biznesowy IT;
  • Umiejętności miękkich i motywacji do bliskiej współpracy z klientami korporacyjnymi działu Konsultingu;
  • Gotowości do podróży służbowych w znacznym wymiarze;
  • Chęci dalszego rozwoju w nowych narzędziach i technologiach SAP oraz podejmowania wyzwań zawodowych;
  • Zaangażowania w rozwój działu i współpracę międzynarodową w ramach sieci Deloitte;
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego.

Mile widziane również:

  • Doświadczenie w pełnym cyklu życia projektu wdrożeniowego SAP ERP;
  • Doświadczenie z systemem S/4HANA lub certyfikacja SAP S/4HANA;
  • Znajomość specyfiki JPK;
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego;

Dyplom licencjata
2+
Lata doświadczenia
Dyplom magistra
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

SAP CO
SAP CO
SAP FI
SAP FI

Twoja przyszła rola

  • Doradztwo w zakresie procesów biznesowych w danym obszarze, analiza wymagań i projektowanie rozwiązań;
  • Konfiguracja systemu SAP, prowadzenie testów jednostkowych / integracyjnych / akceptacyjnych i wsparcia po starcie produkcyjnym;
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników;
  • Współpraca z konsultantami z innych obszarów funkcjonalnych;
  • W zależności od stanowiska – zarządzanie zespołem lub projektem.

Co oferujemy

  • Różne role w zależności od doświadczenia i planów rozwoju kariery – m.in. kierownika zespołu wdrożeniowego, doświadczonych konsultantów (ekspertów) i konsultantów.
  • Udział w dużych, kompleksowych i innowacyjnych projektach SAP ERP, w oparciu o najnowsze produkty SAP (m.in. S/4HANA) prowadzonych przy użyciu metodyk zwinnych (Agile for SAP), w Polsce i Unii Europejskiej, w międzynarodowym środowisku;
  • Szeroki zakres szkoleń (w tym możliwość certyfikacji SAP) oraz duże możliwości uczenia się i rozwijania kompetencji twardych i miękkich;
  • Pracę na projektach w kraju i zagranicą;
  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w dynamicznym zespole zaangażowanych profesjonalistów.
Challenging tasks
Ambitne zadania
Ludzie z którymi chce się pracować
Ubezpieczenie grupowe
Deloitte Adventure Team
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Możliwość pracy z domu
Personal development trainings
Szkolenia rozwoju osobistego
Health insurance (mixed package)
Ubezpieczenie zdrowotne (rozszerzone)
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Language courses
Kursy językowe
Recruitment Incentive Program – Stars
Elastyczne godziny pracy
Karta Multisport

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

  • Deloitte dynamicznie rozwija dział usług wdrożeniowych SAP i jest rozpoznawane jako lider zarówno przez firmę SAP jak i niezależne agencje analizujące rynek (Gartner, Forrester):
  • Jesteśmy wiodącym zespołem pionierów innowacji, wdrażających najnowsze rozwiązania branżowe.
  • Rozwiązujemy wspólnie z naszymi klientami złożone problemy biznesowe i poszukujemy nowych sposobów działania z wykorzystaniem automatyzacji, cyfryzacji i integracji systemów.
  • Korzystamy z metodyk Agile i Design Thinking, oraz najnowszych technologii, włącznie z rozwiązaniami chmurowymi, zaawansowanej analityki, IoT oraz inteligencji stosowanej, by dostarczać rozwiązania SAP nowej generacji.