mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-30
Łódź, łódzkie
Bankowość, Analiza
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Kartę
sportową
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Młodszy specjalista ds. analiz i zarządzania kampaniami
miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny: AFE/044/0421

Dołącz do Wydziału Analiz i Zarządzania kampaniami! Wykorzystujemy narzędzia bazodanowe (SQL, Oracle) statystyczne (SAP) oraz języki programowania do eksploracji danych opisujących klientów, a także dbamy o pozyskiwanie nowych źródeł wiedzy o klientach. Głównym celem tych zadań jest identyfikowanie potrzeb produktowych klientów i istotnych momentów w ich życiu, w celu budowania kampanii bezpośrednich (sprzedażowych i relacyjnych). Zespół parametryzuje wspomniane kampanie w dedykowanych narzędziach, prowadzi testy A/B na wdrażanych kampaniach oraz dokonuje pomiaru i oceny ich efektywności. Praca w wydziale jest silnie analityczna, ale wiąże się także z regularnymi (codziennymi) interakcjami z pracownikami wielu innych departamentów – kanałów sprzedaży, linii biznesowych i segmentów, marketingu, procesów czy IT. Brzmi ciekawie? Nie czekaj – aplkuj!

Zadania, które przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • prowadzenie analiz i przygotowywanie raportów dotyczących klientów detalicznych banku oraz podsumowywać wyniki prowadzonych kampanii sprzedażowych, wykorzystując do tego narzędzia statystyczne i bazy danych (język SQL/Oracle)
  • opracowywanie założeń i wdrażanie kampanii marketingu bezpośredniego w zakresie sprzedaży, aktywizacji, retencji i utrzymania relacji z klientami
  • wykorzystywanie, parametryzowanie i rozwijanie narzędzia CRM banku

Jeśli możesz o sobie powiedzieć:

  • znam język SQL/Oracle lub chcę się go uczyć
  • bardzo dobrze znam Excela
  • posiadam wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, potrafię komunikować się z różnymi osobami, publicznie prezentować, logicznie argumentować

to Ciebie szukamy!

Mile widziane są:

  • umiejętność programowania (np. VBA, Python, R) i doświadczenie na analitycznym stanowisku
  • znajomość bankowych baz danych oraz swobodne po nich poruszanie

  • umowę o pracę na czas zastępstwa ok 1 rok
  • pracę w zespole chętnie dzielącym się wiedzą
  • możliwość rozwoju kompetencji analitycznych pod okiem ekspertów w tej dziedzinie

jeśli masz pytania - pytaj Agatę Felczyńską-Fryś - rekrutera odpowiedzialnego za proces lub Michała Rajcha – koordynatora zespołu

Poziom stanowiska
Specjalista