mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-05-06
Junior .NET Developer
Nr ref. RKM/046/0421
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Zatrudnienie
w oparciu o własną działalność gospodarczą
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
Bibliotekę Legimi Dostęp do kursów LinkedIn Learning

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: RKM/046/0421

Zadania, które przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Implementacja funkcjonalności w systemach IT w technologii .NET z wykorzystaniem języka C#
  • Współpraca z doświadczonym zespołem w ramach zwinnego podejścia do rozwoju produktów (Scrum)
  • Wsparcie przy naprawie błędów produkcyjnych w obszarze wytwarzanego oprogramowania
  • Wsparcie przy automatyzacji testów

Masz to COŚ?

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów
  • Doświadczenie w komercyjnych projektach z użyciem technologii .NET
  • Umiejętność obsługi narzędzi Azure DevOps, Visual Studio
  • Znajomość działania systemów kontroli wersji (preferowany GIT)
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • Chęć do rozwoju zawodowego w kierunku full-stack developer

Mile widziane:

  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji w oparciu o framework ASP.NET MVC / REST API / .NET Core
  • Doświadczenie przy budowie aplikacji webowych w oparciu o model SPA
  • Znajomość któregoś z frameworków: React, Angular, Vue lub podobnego
  • Znajomość NHibernate, Entity Framework

Poziom stanowiska
Specjalista