mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-08
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

Od nas dostaniesz:

Kartę
sportową
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Ekspert ds. kapitału regulacyjnego
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: SPE/48/0421

Mamy dla Ciebie propozycję:

  • możliwość współpracy w gronie ludzi otwartych na zmiany
  • pracę w dynamicznym zespole nastawionym na dialog z biznesem, upraszczanie, automatyzację procesów i zwinne prowadzenie projektów IT
  • ścieżkę rozwoju zawodowego w obszarze integracji ryzyka w grupie mBanku
  • udział w projektach obejmujących swoim zasięgiem całą grupę mBanku
  • przyjazne środowisko pracy z poszanowaniem idei work-life balance
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa i inne)
  • oferta szkoleń (m.in. Piątki z rozwojem) oraz aplikacje do nauki i rozwoju (korzystamy np. z LinkedIn Learning)
  • pracę zdalną też mamy (a nasze biura to Wieża mBank w Warszawie i Przystanek mBank w Łodzi)
  • współpracę w ramach umowy o pracę; dołączyć do zespołu Departamentu Zarządzania Zintegrowanym Ryzykiem

Zadania i wyzwania, w które chcielibyśmy Cię zaangażować to:

  • kalkulacja i raportowanie kapitału regulacyjnego Grupy mBanku
  • rozwijanie procesów kalkulacji i raportowania adekwatności kapitałowej
  • koordynacja projektów rozwoju systemu do kalkulacji wymogów kapitałowych i raportowania COREP
  • wykonywanie analiz i zestawień danych przy pomocy narzędzi informatycznych (SAS, SQL, MS Excel, etc.)

Masz to COŚ?

  • 5 lat doświadczenia w obszarze adekwatności kapitałowej lub kalkulacji rezerw
  • znajomość narzędzi analizy i wizualizacji danych (SQL, dowolny  z pakietów SAS, Python, R)
  • znajomość regulacji europejskich w zakresie adekwatności kapitałowej
  • poziom znajomości języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację pisemną i werbalną oraz zrozumienie regulacji nadzoru europejskiego
  • łatwość komunikacji interpersonalnej i mailowej
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,  informatycznym, matematycznym lub pokrewnym

Poziom stanowiska
Specjalista