Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-03-20
Starszy Specjalista ds. Kadr
Nr ref. 192310/7053
Poznań, wielkopolskie
Księgowość, Human Resources

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, dużej firmy handlowej z siedzibą w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • obsługa osób zatrudnianych na umowy umów o pracę, cywilnoprawnych, B2B pisanie umów, aneksów,
  • prowadzenie spraw kadrowych pracowników podczas całego okresu zatrudnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • rozliczanie czasu pracy,
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych osobowych pracowników i zleceniobiorców zatrudnionych, prowadzenie akt osobowych
  • monitoring ważności badań lekarskich i bhp, umów itp.
  • prowadzenie i obsługa benefitów sportowych oraz medycznych.
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego,
  • biegła obsługa komputera w zakresie MS Office (szczególnie Excel),
  • odpowiedzialność, rzetelność, terminowość, wysokie umiejętności społeczne,
  • inicjatywa i gotowość do poszukiwania usprawnień i optymalizacji,
  • umiejętność obsługi systemów SAP – mile widziany.
Oferta obejmuje:
  • pracę w dynamicznym środowisku dla lidera rynkowego,
  • możliwość rozwoju kompetencji przez bogaty pakiet szkoleń,
  • możliwość awansu w ramach struktur firmy,
  • bogaty pakiet benefitów oraz premie.