Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2021-11-29
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
Data aktualizacji: 2021-11-29 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry. Be who you are and be a game changer.

Dołącz do zespołu Risk Assurance, zajmującego się doradztwem w zakresie zarządzania ryzykiem w instytucjach finansowych (zapewnienie zgodności z regulacjami, atestacja, optymalizacja procesów biznesowych, wsparcie w tworzeniu dokumentów wewnętrznych z zakresu zarządzania ryzykiem, ocena systemu kontroli wewnętrznej).

 

Do naszego biura w Warszawie, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Konsultant w zespole IT Risk Assurance – sektor Financial Services

 

Rola:

Jako Konsultant będziesz miał(-a) możliwość dołączenia do zespołu realizującego różnorodne projekty w ramach sektora finansowego i poznania w praktyce takich obszarów jak zarządzanie ryzykiem, ład korporacyjny, compliance, ocena i optymalizacja organizacji IT i bezpieczeństwa, bezpieczeństwo informacji, sposoby organizacji procesów biznesowych.

 

 Dołącz do nas, jeśli posiadasz:

 • wykształcenie wyższe,

 • min 1-2 lata doświadczenia zawodowego, najchętniej w instytucjach finansowych lub firmach doradczych,

 • swobodę komunikowania się w języku angielskim,

 • wysokie umiejętności analityczne oraz interpersonalne,

 • mile widziana znajomość sektora usług finansowych oraz kluczowych aspektów regulacyjnych (np. RODO, rekomendacje KNF), udział w zagranicznych stażach lub wymianach studenckich.

 Przykładowe projekty w jakie chcemy Cię zaangażować:

 • przeglądy systemów informatycznych, procedur i praktyk stosowanych w działach informatycznych badanych firm oraz analiza pod kątem ich zgodności z dobrymi praktykami,

 • przegląd procesów biznesowych/IT pod kątem ryzyka i testowanie powiązanych z nimi mechanizmów kontrolnych, a także identyfikacja możliwości automatyzacji i optymalizacji tych procesów poprzez lepsze wykorzystanie narzędzi IT,

 • ocena bezpieczeństwa informacji oraz systemów informatycznych,

 • atestacja mechanizmów kontrolnych zgodnie z międzynarodowymi standardami, np. ISAE, SOC,

 • doradztwo w zakresie zgodności z wymogami regulacyjnymi, np. RODO, , rekomendacje KNF, itp.

 

 Oferta:

 • udział w rozwojowych projektach przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą,

 • projekty umożliwiające zdobycie nowych umiejętności i poznanie różnorodnych organizacji – tak jakbyś za każdym razem pracował/(a) w innym miejscu,

 • zdobywanie doświadczenia i uczenia się od najlepszych,

 • rozwój umiejętności i zdobycia doświadczenia praktycznego w bardzo szerokim zakresie, od audytu i zarządzania ryzykiem po biznesowe doradztwo operacyjne,

 • bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych,

 • możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szansa rozwoju osobistego. 

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.