Temat tygodnia
Zobaczcie, jakie metody stosują pracodawcy, żeby wyłowić największe talenty.
Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-04-30
SharePoint Developer
Nr ref. 192339/7072
Poznań, wielkopolskie
IT
angielski
Data aktualizacji: 2021-04-30 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Poszukujemy kandydatów na stanowisko SharePoint Developera dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją i dystrybucją żywności. Siedziba firmy zlokalizowana jest w centrum Poznania.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • rozwój Sharepointa (frontend i backend),
  • migracja SharePoint do SharePoint Online,
  • tworzenie rozwiązań zorientowanych na klienta w środowisku SharePoint,
  • analiza wymagań,
  • integracja SharePoint ze złożonymi architekturami aplikacji naszych klientów,
  • projektowanie i wdrażanie dostosowań SharePoint w zakresie layoutu i designu,
  • zapewnienia najwyższej jakości rozwiązań (udział w code review i pisaniu testów),
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • udział w optymalizacji wewnętrznych procesów rozwojowych (standardy, wytyczne, testy, najlepsze praktyki itp.).
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu indywidualnych rozwiązań opartych na SharePoint, jak i wdrożeń zmian w SharePoint w zakresie layoutu / designu (co najmniej SharePoint 2010),
  • dobra znajomość technologii SharePoint (SharePoint Online) i praktyczne doświadczenie w w pracy z produktami z portfolio Office 365 (np. Microsoft Teams, SharePoint app model, a także znajomość funkcji SharePoint API),
  • bardzo dobra znajomość webowych rozwiązań Microsoft .NET (ASP.NET), a także ogólnych zagadnień dotyczących tworzenia stron internetowych (HTML, CSS, JavaScript, XML, XSLT, JQuery, AJAX),
  • doświadczenie w pracy z narzędziami innych firm: Nintex Workflow, Nintex Forms lub MS Power Apps i MS Power Automate,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z modelowaniem procesów i inżynierią oprogramowania,
  • postawa hands-on,
  • umiejętność pracy w zespole oraz zdolności komunikacyjne,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • wykształcenie wyższe, kierunek informatyczny lub pokrewny.

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie,
  • samodzielną, pełną wyzwań pracę,
  • możliwość realnego wpływu na biznes i kierunek rozwoju organizacji,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość pracy częściowo zdalnej.