Comarch
Data aktualizacji: 2021-11-04
Kraków, małopolskie
Konsulting, Analiza
Comarch to jeden ze światowych liderów w dziedzinie rozwiązań IT. Działamy na rynku już od 28 lat, oferując naszym klientom nowoczesne i innowacyjne systemy informatyczne. Realizujemy projekty na 6 kontynentach, współpracując z największymi polskimi i światowymi markami. Naszą ofertę kierujemy między innymi do instytucji finansowych – wspomagamy rozwój systemów bankowości internetowej i wspieramy działalność banków oraz instytucji finansowych w takich obszarach jak bankowość korporacyjna i SME.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Konsultant ds. wdrożeń (Finanse i bankowość)

Dołącz do nas, jako młodszego konsultanta ds. wdrożeń w Comarch! Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób chcących rozpocząć swoja karierę w branży IT. Pracując z nami poznasz i zrozumiesz proces budowy i rozwoju oprogramowania dla sektora bankowo-finansowego. Staniesz się aktywnym uczestnikiem globalnego procesu digitalizacji usług finansowych. Sprawdź ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne (studenci ostatnich lat studiów)
  • Podstawowa wiedza o rynkach finansowych
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  •  Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane:
    • Zainteresowania informatyczne
    • Znajomość SQL, baz danych, narzędzi wspomagających testy biznesowe
    • Wiedza z zakresu rynku finansowego i/lub doświadczenie w pracy z instytucji finansowej
    • Znajomość obsługi systemów finansowo-księgowych i raportowych

TWOJE ZADANIA

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów informatycznych
  • Analiza potrzeb klienta
  • Konfigurowanie danego systemu: pomoc przy dostosowywaniu systemu informatycznego do wymagań i specyfiki procesów biznesowych klientów
  • Wsparcie techniczne/merytoryczne klientów
  • Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi rozwiązania
  • Prowadzenie testów biznesowych
  • Przygotowanie dokumentacji nowych wydań aplikacji

DLA CIEBIE:

Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu doświadczonych specjalistów
Dowiedz się więcej na https://kariera.comarch.pl/