EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-05-14
lubelskie
IT, Konsulting
Programista Python/Django

Zajmujemy się tworzeniem rozwiązań biznesowych, pracując blisko klientów EY oraz zespołów doradczych. Korzystamy z Pythona (m.in. Django, Pandas, Celery, Redis itp.), narzędzi Microsoft (DevOps, PowerBi, PowerApps oraz chmura Azure). Adresujemy problemy związane z szeroko rozumianym obszarem finansów ale także bezpieczeństwa (IoT/OT).

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Będziesz uczestniczyć w projektach realizowanych dla polskich i globalnych organizacji oraz współpracować blisko z doradcami EY odpowiedzialnymi za realizację projektów biznesowych oraz przedstawicielami klientów. Praca u nas to nie tylko tworzenie i rozwijanie aplikacji, ale możliwość poznania i poszerzenia wiedzy biznesowej dotyczącej finansów, operacji w różnych branżach i cyberbezpieczeństwa.
Możliwe jest także poszerzenie wiedzy o obszary takie jak: Data Science, Big Data, Wizualizacje danych.

Twoje główne zadania

  • Tworzenie i rozwój aplikacji biznesowych z wykorzystaniem języka Python oraz technologii powiązanych (Django, Redis, Celery, PostgreSQL)
  • Wsparcie przy wdrażaniu i dostosowaniu naszych aplikacji do potrzeb konkretnych klientów – zarówno na infrastrukturę klienta oraz w środowiska chmurowe (MS Azure).

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Praca w grupie programistów
  • Innowacyjność
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • W zależności od stanowiska (Junior/Mid/Senior) to 1-2 lata / 2-5/5 w górę dośw. w tworzeniu aplikacji w Django

Docenimy również

  • Umiejętność pracy z klientem
  • Umiejętność pracy w grupie

Pasujesz do nas, jeśli

  • Lubisz ciekawe wyzwania polegające na rozwiązywaniu przypadków i problemów oraz lubisz pracę w większym zespole.

Oferujemy

  • Praca z dowolnego miejsca w kraju

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.