EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-05-12
Wrocław, dolnośląskie
IT, Konsulting, Inżynieria
PowerPlatform Engineer

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Consulting

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Masz praktycznie doświadczenia z zastosowania nowoczesnych technologii w rozwiązaniach biznesowych? Chcesz wspierać liderów Działu Doradztwa Biznesowego w optymalizacji i automatyzacji procesów? Dołącz do naszego zespołu Intelligent Automation.

Twoje główne zadania

  • Odpowiedzialność za realizację działań projektowych w wybranych strumieniach prac,
  • Zbieranie wymagań i tworzenie rozwiązań biznesowych dla klientów,
  • Samodzielna budowa rozwiązań opartych o PowerPlatform,
  • Wspieranie mniej doświadczonych członków zespołu
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z menedżerami projektów odpowiedzialnymi za wdrożenia rozwiązań.

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Praktyczna znajomość rozwiązań PowerPlatform (PowerApps, Power Automate, Power Virtual Agents, PowerBI),
  • Wiedza na temat rozwiązań API i baz danych,
  • Znajomość VB/C#, SQL,
  • Znajomość PowerQuery i DAX,
  • Doświadczenie w zarządzaniu CDS (Common Data Service),
  • Doświadczenie w tworzeniu przyjaznych dla użytkownika interfejsów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego.

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • Ukończone studia wyższe (preferowane wykształcenie techniczne, IT lub ekonomiczne),
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w realizacji projektów o charakterze wdrożeniowym,
  • Znajomości metodyk prowadzenia projektów (np. Agile).

Docenimy również

  • Znajomość Python i rozwiązań Machine Learning,
  • Znajomość Azure,
  • Znajomość innych narzędzi BI

Pasujesz do nas, jeśli:

Jesteś otwarty na nowe rozwiązania i technologie, szybko się uczysz i chcesz pracować w innowacyjnym środowisku.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie doradczej,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole będącym jednym z liderów rynku usług profesjonalnych w obszarze bezpieczeństwa IT,
  • Udział w skomplikowanych, międzynarodowych projektach, a przez to umożliwienie zdobywania różnorodnych doświadczeń,

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.