EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-05-12
Kraków, małopolskie
IT, Konsulting

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Consulting

Konsultantka/Konsultant w Zespole Zarządzania Ryzykiem Informatycznym

W Zespole Zarządzania Ryzykiem Informatycznym pilnujemy, by obszar IT i bezpieczeństwa informacji przyczyniały się do wzrostu wartości biznesu, zwiększenia skuteczności działania oraz ograniczenia ryzyka. Nie ograniczamy się do kwestii technologicznych – jesteśmy świadomi, jak ważne jest uwzględnienie biznesowego punktu widzenia.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Dołączając do naszego zespołu będziesz brać udział w projektach audytowych i doradczych w różnych obszarach

Twoje główne zadania

  • koordynowanie audyty obszarów IT i przeglądy bezpieczeństwa
  • analiza środowiska informatycznego pod kątem zgodności z aktami prawnymi, w tym w szczególności pod kątem zgodności z Rozporządzeniem UE i Rady o Ochronie Danych Osobowych
  • analiza procesów biznesowych wspieranych przez systemy informatyczne
  • identyfikacja i analiza ryzyka oraz weryfikacja mechanizmów kontrolnych w systemach informatycznych
  • ocena dojrzałości procesów w obszarze IT i bezpieczeństwa
  • optymalizacja działań oraz wsparcie w zarządzaniu dużymi programami IT
  • IT due diligence w procesach fuzji i przejęć

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

  • minimum 4-5 letnie doświadczenie w obszarach związanych z analizą środowiska informatycznego w zakresie m.in.: o przeprowadzenia audytów IT i bezpieczeństwa o projektowania lub weryfikacji procesów, polityk i procedur oraz mechanizmów kontrolnych w systemach informatycznych o analizy procesów biznesowych w środowisku informatycznym
  • biegła znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie

  • kwalifikacje CISA, ITIL Expert/Service Manager, CIPT
  • znajomość ITIL, COBIT, ISO/IEC 27001
  • doświadczenie zdobyte w spółkach ‘’Big 4’’ lub w instytucji finansowej w komórce: bezpieczeństwa, audytu wewnętrznego, compliance
  • wiedza oraz praktyczne doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych w systemach informatycznych – data protection, data privacy
  • wiedza na temat sektora finansowego, procesów biznesowych w instytucjach finansowych oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i IT

Kogo szukamy

  • zdolności analityczne
  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: informatyka, ekonomia z elementami informatyki, finanse i bankowość

Oferujemy

  • udział w największych i najbardziej prestiżowych, międzynarodowych projektach
  • pracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze audytu i zarządzania ryzykiem IT
  • kwalifikacje oraz certyfikaty
  • indywidulną mapę szkoleń
  • elastyczny czas i miejsce pracy
  • dedykowanego Career Counselora
  • program EY Care & Wellness
  • biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
  • możliwość pracy zdalnej

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.