EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-05-12
Wrocław, dolnośląskie
IT, Konsulting, Analiza

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Consulting

Analityczka/ Analityk, Zarządzanie Ryzykiem Informatycznym

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Analityczkę / Analityka do zespołu Zarządzania Ryzykiem Informatycznym (IT Risk and Assurance), zajmującego się wspieraniem przedsiębiorstw w identyfikacji, analizie i zarządzaniu ryzykiem

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Pracując dla naszych Klientów zapewniamy, by technologia i systemy informatyczne przyczyniały się do wzrostu wartości biznesu, zwiększenia skuteczności działania oraz ograniczenia ryzyka. Realizując projekty doradcze, łączymy wiedzę techniczną oraz biznesową, uwzględniając różnorodne punkty widzenia wewnątrz organizacji naszych Klientów, a także zmieniające się otoczenie regulacyjne.

Twoje główne zadania

  • Przeglądy procesów biznesowych i IT
  • Identyfikacja i ocena ryzyka oraz weryfikacji mechanizmów kontrolnych w systemach informatycznych, ocena bezpieczeństwa informacji oraz systemów informatycznych
  • Przeglądy systemów informatycznych, praktyk stosowanych w działach informatycznych badanych firm oraz ocena ich zgodności z branżowymi praktykami
  • Audyty zarządzania zmianą orz dostępem logicznym do systemów IT
  • Analiza oraz organizacji i nadzoru nad jakością danych
  • Analiza danych z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi (SQL, SAS, R)
  • Wykorzystanie analizy danych i metod statystycznych do wsparcia procesów biznesowych

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

  • zainteresowania technologiami informatycznymi oraz analizą danych,
  • chęci rozwoju w przynajmniej jednym z obszarów świadczonych przez nas usług,
  • zdolności analitycznych,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego,
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania,

Dodatkowym atutem będzie

  • znajomość narzędzi wykorzystywanych do analizy dużych zbiorów danych (np. SQL), znajomość podstaw finansów / rachunkowości oraz zagadnień związanych z audytem wewnętrznym

Kogo szukamy

  • wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • wyższego wykształcenia (preferowane kierunki: informatyka, ekonomia z elementami informatyki, finanse i bankowość),
  • dobrych wyników na studiach,

Oferujemy

  • udział w największych i najbardziej prestiżowych projektach przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą,
  • program rozwoju zawodowego,
  • zdobywaniu różnorodnych doświadczeń,
  • spersonalizowanym programie kursów i szkoleń,
  • coachingu i mentoringu,
  • unikalny EY Care & Wellness – to min. karty sportowe, masaże biurowe, warsztaty edukacyjne i wiele innych,
  • pracę z najlepszymi specjalistami z branży,
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze audytu i zarządzania ryzykiem IT.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.