Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-05-07
Gdańsk, pomorskie
Audyt, Bankowość
REKRUTACJA ZDALNA
Specjalista w Wydziale Audytu Procesu Kredytowego
Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań audytowych (działalność zapewniająca) oraz zadań o charakterze doradczym w obszarach, dotyczących:
  • oceny przebiegu procesu kredytowego
  • zarządzania ryzykiem kredytowym
  • zarządzania ryzykiem modeli
  • adekwatności kapitałowej
  • Przeprowadzanie analiz ilościowych i przygotowywanie raportów zarządczych, z wykorzystaniem relacyjnych bazy danych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, matematyka finansowa, statystyka, ekonometria, metody ilościowe itp.)
  • Znajomość MS SQL, MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Inicjatywa i odpowiedzialność w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej oraz znajomość regulacji nadzorczych w obszarach związanych z zakresem obowiązków
  • Znajomość zagadnień związanych z przebiegiem procesu kredytowego, oceną ryzyka kredytowego oraz zarządzaniem ryzykiem: kredytowym, modeli, kapitałowym
  • Znajomość języka programowania R
  • Znajomość analizy finansowej przedsiębiorstw

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich w ramach pakietu socjalnego
  • Ciągły rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy
  • Konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.