Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-05-07
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Zakupy
Specjalista ds. Zakupów

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.

Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie bazy potencjalnych dostawców
  • Przygotowywanie dokumentów konkursowych w tym projektów umów
  • Sporządzanie zestawień i analiz ofert
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Przygotowywanie wniosków i rekomendacji wyboru
  • Przygotowywanie umów we współpracy z Departamentem Prawnym
  • Monitorowanie rynku dostawców

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy z dużą ilością informacji pod presją czasu
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami
  • Pracę w przyjaznym, efektywnym zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.