Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-05-21
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!

Specjalista w Zespole Monitorowanie Procesów
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie zgodności w procesie tworzenia nowych oraz aktualizacji istniejących produktów i usług – ustalanie/aktualizacja procedur, bieżące uczestnictwo w projektach wdrożeniowych, opiniowanie dokumentacji dla klientów
  • Opiniowanie materiałów marketingowych i promocyjnych oraz innych kwestii związanych z procesami w banku i spółkach zależnych
  • Przeprowadzanie monitorowań skuteczności mechanizmów kontrolnych z obszaru zapewnienia zgodności
  • Przeprowadzanie monitorowania procesów banku w ramach II linii obrony
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa i wytycznych regulatorów
  • Bieżące dostosowywanie procedur związanych z zapewnieniem zgodności do aktualnych przepisów prawa i wymagań KNF
  • Bieżące/okresowe raportowanie z zakresu zapewnienia zgodności
  • Szerzenie kultury compliance w organizacji oraz podnoszenie świadomości znaczenia i roli compliance dla rozwoju Banku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane prawo, ekonomia, finanse i bankowość
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w bankowości w obszarze zapewnienia zgodności
  • Bardzo dobra znajomość wymogów prawnych i regulacyjnych odnoszących się do działalności banku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność jasnego formułowania i samodzielnego przekazywania informacji o zidentyfikowanym ryzyku braku zgodności
  • Umiejętność budowania relacji i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność zastosowania analitycznego i procesowego podejścia w praktyce
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Umiejętność określania priorytetów i pracy pod presją czasu
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w obszarze zapewnienia zgodności
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość współpracy z wieloma jednostkami organizacyjnymi
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami
  • Dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi
  • Pracę w dynamicznym zespole oraz dobrą atmosferę w pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.