Deloitte
Data aktualizacji: 2021-12-14
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting

Podobne oferty pracy

Kogo szukamy

Kogo szukamy?

  • Absolwentów najlepszych szkół w Polsce i Europie kierunków: Informatyka, Ekonomia, Zarządzanie lub kierunków powiązanych;
  • Osób z minimum rocznym doświadczeniem w branży doradczej lub IT;
  • Ponadprzeciętnych, wysoce zmotywowanych jednostek nastawionych na zespołowe osiąganie celów;
  • Analitycznych umysłów myślących strategicznie, dbających o szczegóły, cechujących się wielozadaniowością;
  • Osób o bardzo dobrych umiejętnościach komunikacyjnych, interpersonalnych, prezentacyjnych (strukturowanie myśli, przeprowadzenie słuchaczy przez swój tok myślenia)
  • Kandydatów biegle znających programy MS PowerPoint i Excel (znajomość dodatkowych narzędzi np. Sparx Enterprise Architect; Jira; Microsoft Project będzie dodatkowym atutem);
  • Pasjonatów nowych technologii, którzy sprawnie poruszają się w tematach związanych np. z chmurą (ang. cloud), blockchain’em, DevOps, Agile, Agile@Scale, Big Data.
1+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

Jako Konsultant w zespole Technology Strategy & Transformation będziesz miał/-a okazję pracować w praktyce zwinności organizacyjnej (Agile) oraz Strategii IT, dzięki czemu będziesz rozwijać swoją wiedzę realizując projekty m.in. strategii transformacji agile, strategii IT, strategii cyfryzacji, projektowania modeli operacyjnych jednostek IT.

  • W trakcie projektów będziesz odpowiedzialny/-a za część realizowanych prac w ramach dużych strumieni projektu lub za całość prowadzonych prac w mniejszych strumieniach.
  • Będziesz przygotowywać produkty prac pozwalające na osiągnięcie celów projektu, w szczególności przeprowadzanie analiz i przygotowywanie rekomendacji.
  • Na co dzień będziesz prowadzić lub współprowadzić warsztaty z Klientami mające na celu zebranie informacji lub przedstawienie wypracowanych rozwiązań i zebranie feedback‘u od Klienta.
  • Będziesz wspierać rozwój młodszych koleżanek i kolegów z zespołu, jednocześnie ucząc się od osób z większym doświadczeniem, a wszystko to sprawi, że będziesz pracował w grupie ludzi zdolnych równie jak Ty.

Co oferujemy

Masz szanse dołączyć do wiodącej praktyki zajmującej się doradztwem strategicznym w obszarze technologicznym w Deloitte w Europie Środkowej. W codziennej pracy będziesz zdobywać praktyczne doświadczenie pod okiem starszych kolegów z Deloitte, czego efektem będzie szybkie zdobywanie doświadczenia i dynamiczny rozwój kariery. Od pierwszych dni w zespole TS&T zostaniesz otoczony/-a opieką mentora, który będzie wspierać Cię w rozwoju nowych umiejętności i warsztatu konsultanta. Na co dzień będziesz członkiem zespołów świadczących usługi doradcze klientom zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym w wielu branżach m.in. finansowej, produkcyjnej, publicznej, automotive, konstrukcyjnej i wielu innych.

Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Challenging tasks
Ambitne zadania
Karta Multisport
Kreatywne środowisko pracy
Prywatna opieka medyczna
Personal development trainings
Szkolenia rozwoju osobistego
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Health insurance (one amount package)
Możliwość pracy z domu
Atrakcyjne wynagrodzenie
Praca z największymi markami

O Deloitte

Deloitte is a variety of people, experience, industries and services we deliver in 150 countries of the world. It is an intellectual challenge, a good starting point for your career, and an excellent opportunity for continuous development and gaining valuable life experiences.

O zespole

Our experts in the Technology Strategy & Transformation team help in the process of modifying the IT strategy and implementing systems and solutions, including the most modern tools, operating in the cloud.

We support our clients in developing: technological strategy, vision and architecture, selection of
technologies supporting business transformation, Agile transformation consulting, Service Now and
IoT strategy and architecture.