Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-06-29
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość, Administracja
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy deweloperskiej o stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Administracyjno-Finansowych.

Specjalista ds. Administracyjno-Finansowych
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref. 192401/7121

Opis stanowiska:
  • zapewnienie terminowego obiegu dokumentów,
  • kontrola rachunkowa/merytoryczna/formalna faktur,
  • realizacja terminowa płatności zobowiązań,
  • przygotowywanie faktur dla inwestorów, fakturowanie systemowe wewnętrzne i zewnętrzne,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów dla prawidłowej obsługi realizowanych inwestycji,
  • prowadzenie rozliczeń z podwykonawcami/dostawcami, kontrola zgodności i zasadności obciążeń, kompensaty, cesje, gwarancje dobrego wykonania, sprawdzanie wystawianych certyfikatów płatności faktur.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 3 lata),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.
Oferta obejmuje:
  • perspektywę stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę stacjonarną w komfortowym biurze w centrum Wrocławia,
  • świetny zespół i ciekawe wyzwania związane z działalnością inwestycyjną, rozwojem biznesu, zarządzania,
  • bezpłatny parking przy biurze.