mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-05-28
Starszy specjalista ds. compliance
Nr ref. ASZ/061/0521
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę
Kluby
mBanku
Kartę
sportową
Prywatną opiekę
medyczną
Dostęp do
węwnętrznego
rynku pracy
Dostęp do
kursów LinkedIn
Learning

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: ASZ/061/0521

Do Departamentu Compliance w mBanku Hipotecznym poszukujemy osoby, która w roli Starszego Specjalisty/Eksperta ds. Compliance wesprze obecny zespół w zadaniach dotyczących przeciwdziałania przestępczości finansowej.

 Jakie jeszcze zadania czekają na Ciebie w tej roli?

  • Wspieranie organizacji w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu oraz innych wybranych obszarów zarządzania zgodnością
  • Monitorowanie transakcji i klientów w zakresie wykrywania okoliczności mogących wskazywać na podejrzenie popełnienia przestępstwa prania pieniędzy lub finansowania terroryzmu
  • Udział w programie przeciwdziałania nadużyciom, w tym analiza zgłoszeń oraz dowodów w sprawie nadużyć zewnętrznych i wewnętrznych
  • Udzielanie odpowiedzi w zakresie informacji objętych tajemnicą bankową
  • Współpraca z komórkami Banku w zakresie przeciwdziałania przestępczości finansowej, nadużyć
  • Udział w opracowywaniu regulacji wewnętrznych oraz wytycznych i standardów dotyczących AML/CFT, KYC oraz anti-fraud
  • Udział w pracach projektowych.

Jeśli rozumiesz ryzyka compliance, znasz procesy związane z praniem pieniędzy interesujesz się przepisami prawa, cechuje Cię dociekliwość i dbałość o szczegóły ta oferta dla Ciebie. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić :).

Dobrze, jeśli dodatkowo możesz pochwalić się:

  • minimum 3-letnim doświadczeniem pracy w bankowości lub finansach, w analizie AML/CFT lub compliance
  • wykształceniem wyższym (preferowane prawo, ekonomia, finanse)
  • wiedzą z zakresu AML/CTF, KYC, przeciwdziałania nadużyciom
  • zaawansowaną praktyczną znajomością MS Excel
  • wysokimi umiejętnościami analitycznymi i ustrukturyzowanym podejściem do rozwiązywania problemów
  • dobrą znajomością języka angielskiego
  • umiejętnością pracy w środowisku wielozadaniowym pod presją czasu
  • wysokimi umiejętnościami komunikacyjnymi i pracy w zespole
  • znajomością systemu DEF3000 (mile widziane)

Poziom stanowiska
Specjalista