EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-06-02
Kraków, małopolskie
Konsulting, Analiza
Business Analyst

Consulting

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Masz praktycznie doświadczenia z zastosowania nowoczesnych technologii w rozwiązaniach biznesowych? Chcesz wspierać liderów Działu Doradztwa Biznesowego w optymalizacji i automatyzacji procesów?
Dołącz do naszego zespołu Intelligent Automation.

Twoje główne zadania

  • Realizacja działań projektowych w wybranych strumieniach prac
  • Kontakt z klientem podczas spotkań dotyczących optymalizacji i automatyzacji procesów,
  • Analiza procesów biznesowych oraz identyfikacja potencjału do optymalizacji i automatyzacji,
  • Zbieranie wymagań i tworzenie rozwiązań biznesowych dla klientów,
  • Współpraca z deweloperami przy projektowaniu i realizacji automatyzacji procesów z użyciem
  • Rozwiązań klasy RPA,
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej opisu procesów,
  • Współpraca z menedżerami projektów wdrożenia rozwiązań RPA.

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Znajomość UML lub innego języka modelowania procesów,
  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z klientami,
  • Doświadczenie w poszukiwaniu obszarów do optymalizacji i automatyzacji w procesach,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Doświadczenie w pracy z PowerBI lub innymi rozwiązaniami BI,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego.

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • Ukończone studia wyższe (preferowane wykształcenie techniczne, IT lub ekonomiczne),
  • Minimum 2-4 lata doświadczenia w analizę procesów biznesowych, w tym pod katem wdrażania nowych technologii,
  • Znajomości metodyk prowadzenia projektów (np. Agile).

Docenimy również

  • Doświadczenie w zakresie stosowania metodyk optymalizacji procesów biznesowych (Lean, Six Sigma),
  • Znajomość R/Python i rozwiązań Machine Learning.
  • Jesteś otwarty na nowe rozwiązania i technologie, szybko się uczysz i chcesz pracować w innowacyjnym środowisku.

Pasujesz do nas, jeśli:

Jesteś otwarty na nowe rozwiązania i technologie, szybko się uczysz i chcesz pracować w innowacyjnym środowisku.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie doradczej,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole będącym jednym z liderów rynku usług profesjonalnych w obszarze bezpieczeństwa IT,
  • Udział w skomplikowanych, międzynarodowych projektach, a przez to umożliwienie zdobywania różnorodnych doświadczeń,

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.