TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych
Data aktualizacji: 2021-06-10
Warszawa, mazowieckie
Audyt
Audytor
Audytor

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za całokształt funkcji audytu wewnętrznego w tym:
    • analiza ryzyka na potrzeby planowania
    • planowanie i sprawozdawczość roczna
    • realizacja zadań audytowych: zapewniających i doradczych
    • nadzór nad pracownikiem lub pracownikami Departamentu
  • wystąpienia przed Zarządem oraz Komitetem Audytu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, ekonomia, finanse
  • 2-3 letnie doświadczenie w audycie, zgodności  lub kontroli wewnętrznej (preferowane w instytucji zainteresowania publicznego – tj. nadzorowanej przez KNF) lub w inspekcjach bądź kontroli nadzoru finansowego,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, zdolność analityczna,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (w tym Excela)
  • dobra znajomość systemów informacji prawnej Lex potwierdzone doświadczeniem oraz ewentualnie profesjonalnymi szkoleniami: znajomość narzędzi i procedur audytowych (certyfikaty audytorskie będą dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dostęp do benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki pracownicze na ubezpieczenia),
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w instytucji ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Pełny etat
Specjalista