mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-06-01
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Zatrudnienie
w oparciu o własną działalność gospodarczą
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
Bibliotekę Legimi Dostęp do kursów LinkedIn Learning

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
Doradca leasingowy ds. współpracy z Bankiem
miejsce pracy: Wrocław, nr referencyjny: ASZ/063/0521

Jakie zadania chcemy Ci powierzyć?

  • sprzedaż produktów leasingowych i dodatkowych produktów ubezpieczeniowych
  • pozyskiwanie i budowanie relacji biznesowych z klientami z rejonu Wrocławia
  • współpracę z oddziałami detalicznymi  mBanku na terenie województwa dolnośląskiego
  • nawiązywanie i koordynowanie współpracy z dostawcami z segmentu pojazdów ciężarowych, maszyn i urządzeń, samochodów osobowych
  • przygotowywanie i koordynowanie dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów leasingu

Masz to COŚ?

  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych lub leasingowych
  • znajomość usług/ produktów finansowych ze szczególnym uwzględnieniem leasingu
  • wiedzę z zakresu finansów przedsiębiorstw oraz prawa cywilnego i handlowego
  • wiedzę z zakresu sprzedaży i prowadzenia negocjacji handlowych oraz zasad funkcjonowania klientów firmowych
  • dobrą znajomość obsługi pakietu MS Office
  • samodzielność pracy, skuteczność w działaniu oraz nastawienie na cel
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o własną działalność  gospodarczą  lub umowę o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • know-how w zakresie prowadzonych projektów
  • rzetelne rozliczenia i terminowe wypłaty
  • brand mLeasing Sp. z o.o. - instytucji o ugruntowanej pozycji rynkowej z ofertą produktową na najwyższym poziomie

Poziom stanowiska
Specjalista