Deloitte
Data aktualizacji: 2021-06-10
Warszawa, mazowieckie
Konsulting

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Kogo szukamy

Poszukujemy osoby, która:

  • Jest studentem / studentką co najmniej 3 roku studiów licencjackich (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość, zarządzanie)
  • Jest dostępna minimum 30 godz. tygodniowo
  • Posiada umiejętność analitycznego myślenia
  • Posiada bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i pakietu MS Office
  • Chciałby/-aby poznać różne obszary HR (np. rekrutacja, employer branding, onboarding. offboarding, rozwój pracownika)
3+
Rok studiów
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

Twoja rola:

  • Wsparcie administracyjne zespołu Talent (aktualnie w zespole są 2 osoby – kobiety)
  • Przygotowywanie raportów i zestawień (np. urlopy, retencja, czas pracy)
  • Bieżące wsparcie rekruterów, uaktualnianie bazy kandydatów
  • Wsparcie w promowaniu i przeprowadzaniu kampanii rekrutacyjnych
  • Współorganizacja wydarzeń wizerunkowych kierowanych do studentów – m.in. cyklicznych programów praktyk, webinarów, spotkań Employer Brandingowych w social mediach
  • Wsparcie procesu onboardingowego (np. szkoleń wdrożeniowych dla nowych pracowników)
  • Proponowanie własnych rozwiązań w obszarze talent (w naszym zespole każda osoba ma wpływ na to, w jaki sposób działamy, niezależnie od doświadczenia, dlatego mile widziana Twoja kreatywność, proaktywność).

Co oferujemy

Oferujemy :

  • Praktyczne, doświadczenie z zakresu HR
  • Różnorodnośc zadań - gwarantujemy Tobie, że każdy dzień jest inny, przez co jednocześnie ciekawy
  • Współpracę z ekspertami z branży zarzadzania ryzykiem
  • Rozwój merytoryczny poprzez współprace z career coachem
  • Dostęp do szkoleń zdalnych poprzez platformy: Linkedin Learning czy Udemy
  • Jeśli zechcesz przychodzić do biura to gwarantujemy piękny widok na panoramę Warszawy, jesteśmy w budynku Q22, przy rondzie ONZ i pracujemy na 25 piętrze
  • Możliwość pracy stałej po zakończeniu praktyk
Elastyczne godziny pracy
Challenging tasks
Ambitne zadania
Downtown office location
Biuro w centrum
Free drinks in the office
Karta Multisport
Ludzie z którymi chce się pracować

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół Talent Risk Advisory to aktulanie 2 osoby wspierające na co dzień dział zarządzania ryzykiem  w obszarze: talentu, rekrutacji, employer brandingu, rozwoju, szkoleń, onboardingu nowych pracowników i wielu innych obszarach związanych z HR.

Chcesz rozwijać się w którymś z tych obszarów? Aplikuj!