EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-06-17
Kraków, małopolskie
IT, Konsulting
Java Developer

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Consulting

W związku z dynamicznym rozwojem portfolio projektów poszukujemy doświadczonego Java Back-end Developera. Pracujemy w nowoczesnych technologiach, stosujemy podejście mikroserwisowe i rozproszoną architekturę aplikacji. W codziennej pracy stosujemy Docker, Kubernetes, Azure AKS. Pracujemy w Scrum, naszym podstawowym systemem operacyjnym jest Linux. IDE IntelliJ Idea oraz inne narzędzia JetBrains. Wykorzystujemy popularne frameworki i technologie takie jak SpringBoot, Spring Cloud, Redis, RabbitMQ, Netflix OSS Stack. Programujemy w najnowszych wersjach Java, Kotlin, Go i Python. Duże znacznie kładziemy na bezpieczeństwo aplikacji oraz wysoką jakość tworzonych produktów. Zależy nam na rozwoju naszych pracowników dlatego wspieramy uczestnictwo w projektach OpenSource i gwarantujemy czas na rozwój osobisty, naukę i eksperymenty z nowymi technologiami.

Twoje główne zadania

  • Projektowanie, implementacja oraz utrzymanie aplikacji tworzonych
  • Realizacja projektów w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania
  • Bliska współpraca z biznesem przy rozwoju produktu
  • Współpraca z zespołami developerskimi, zespołami EY Technology
  • Utrzymanie środowisk aplikacyjnych

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Bardzo dobra znajomość cyku życia oprogramowania,
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowie aplikacji webowych,
  • Podejście DevSecOps
  • Docker i Linux
  • Rancher i Kubernetes
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim;

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako Java Developer, poparte konkretnymi projektami,
  • Znajomość technologii Spring, SpringBoot, Spring Cloud, komunikacja asynchroniczna,
  • Docker i konteneryzacja
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów technologicznych;

Docenimy również

  • Doświadczenie w budowie systemów w zgodnie ze zwinnymi metodami wytwórczymi,
  • Relacyjnych i nierelacyjnych baz danych,
  • Doświadczenie w budowie rozwiązań opartych na Go, Python, Koltin, Scala
  • Znajomość chmury Azure i Azure DevOps
  • Znajomość Kubernetes lub Cloud Foundry
  • Umiejętność pracy w systemie Linux, dobrą znajomość Bash, automatyzacji powtarzających się zadań
  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa informacji i narzędzi zapewniających jakość oprogramowania, podstawy kryptografii
  • Znajomość narzędzi i technologii związanych z automatycznym testowaniem systemów na różnych poziomach

Pasujesz do nas, jeśli

Jesteś osobą otwartą na dialog i współpracę z wieloma obszarami. Lubisz współpracować z innymi, dobrze układasz relacje w środowisku biznesowym. Chcesz zaangażować się w budowę nowoczesnej organizacji technologicznej wewnątrz EY.

Oferujemy

  • Dużą otwartość na pomysły i definiowanie standardów. Pełną samodzielność na danym stanowisku.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.