EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-06-07
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
Analityk IT, Technology Consulting
REKRUTACJA ZDALNA

Consulting

Chcesz być częścią zespołu zaangażowanego w realizację projektów transformacji cyfrowej, budowy strategii IT oraz wsparciu naszych Klientów w wykorzystaniu potencjału jaki niesie technologia? Chcesz uczyć się poprzez doświadczenia, uczestnicząc w największych projektach doradczych na rynku polskim i globalnym? Oto oferta dla Ciebie: Jako Analityk IT w zespole Information Technology Advisory będziesz zajmować się transformacją procesów biznesowych, IT i platform technologicznych.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

  • Analiza systemowa i biznesowa,
  • Wsparcie zespołu projektowego przy zarządzaniu zmianą i zależnościami w projekcie,
  • Doradztwo w wybranych obszarach IT jak również doradztwo biznesowo – procesowe,
  • Wsparcie procesów ofertowych.

Twoje główne zadania

  • Uczestnictwo i wsparcie zespołu projektowego w prowadzeniu warsztatów z Klientem, dotyczących identyfikacji wymagań biznesowych i procesowych,
  • Analiza wymagań systemowych i procesowych w obszarze IT,
  • Tworzenie dokumentacji biznesowej i systemowej,
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu zapewnienia najwyżej jakości wytwarzanego produktu.

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Znajomość procesów Service Management w oparciu o ITIL,
  • Znajomość praktyk zarządzania,
  • Umiejętność wizualizacji zależności oraz powiązań pomiędzy różnymi elementami systemu,
  • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki lub podobnych,
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie C1,
  • Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana.

Docenimy również

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji w zespole,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Wysokie umiejętności analityczne,
  • Umiejętność rozwiazywania problemów,
  • Myślenie procesowe,
  • Otwartość na zmiany,
  • Chęć ciągłego rozwoju osobistego.

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • Min. 2 lat doświadczenia w realizacji projektów informatycznych w obszarze analizy systemowo-biznesowej i/lub zarządzania usługami IT,
  • Wiedzę w zakresie procesów IT (Service Management),
  • Doświadczenie w pracy projektowej z wykorzystaniem metodyk zwinnych.

Oferujemy

  • Kwalifikacje i certyfikaty,
  • Różnorodne doświadczenia w ramach różnorodnych projektów,
  • Innovate EY – finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości,
  • Indywidulną mapa szkoleń,
  • Elastyczny czas i miejsce pracy,
  • Dedykowany Career Counselor,
  • Program EY Care & Wellness,
  • Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.