Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-06-29
Prawnik (Compliance)
Nr ref. 192432/7156
Łódź, łódzkie
Audyt
angielski
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - znanej spółki usługowej, lidera na rynku, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Prawnika (obszar Compliance).

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • opracowywanie spójnych, jednolitych procedur wewnętrznych w firmie,
  • koordynowanie audytów dostawców i egzekwowanie raportów z audytów,
  • współpraca z jednostkami audytującymi,
  • kontakt z licencjodawcami w zakresie zapewnienia zgodności dostawców,
  • ścisła spółpraca z działem prawnym.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, prawnicze,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych - mile widziane,
  • doświadczenie i umiejętność tworzenia dokumentów wewnętrznych (regulaminów, procedur, instrukcji),
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej B2,
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i szukania rozwiązań,
  • dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność i umiejętność ustalania priorytetów.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca dla znanej marki - lidera na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego.