mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-06-03
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Kartę
sportową
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Specjalista/ Starszy specjalista ds. wsparcia bankowości transakcyjnej
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: ASZ/066/0521

Zapraszamy Cię do Departamentu Bankowości Transakcyjnej, do Wydziału Wdrożeń i Wsparcia.

Na co dzień wspieramy klientów korporacyjnych w zakresie systemów bankowości elektronicznej i produktów transakcyjnych. Kontaktujemy się telefonicznie oraz innych systemów zapewniających komunikację z klientem.

Zadania, które na Ciebie czekają podczas pracy w Wydziale to:

  • Telefoniczna i korespondencyjna obsługa zapytań klientów korporacyjnych w zakresie produktów transakcyjnych i systemów bankowości elektronicznej, w tym:
  • Przyjmowanie, rozpatrywanie i realizacja dyspozycji klientów korporacyjnych
  • Wsparcie sieci sprzedaży pod kątem procesów produktowych
  • Przyjmowanie reklamacji

Z przyjemnością zaprosimy Cię do rozmów, bo wiemy, że sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem w obszarze bankowości lub finansów (w kontakcie bezpośrednim lub telefonicznym)
  • Lubisz pracę zespołową, chętnie nawiązujesz relacje
  • W pracy z klientem dbasz o zapewnienie wysokiej jakości i nie zostawiasz klienta bez odpowiedzi
  • Cechuje Cię empatia
  • Jesteś otwarty na naukę i nowe zadania
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (jesteś absolwentem lub wciąż studiujesz), preferowane kierunki studiów to: ekonomia, finanse, bankowość
  • Znasz język angielski umożliwiający swobodną komunikację z klientem

    Nasza propozycja to zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Aktualnie pracę będziesz wykonywać w całości zdalnie, ale weź pod uwagę, że w przyszłości będziemy przechodzić na model pracy hybrydowej i wówczas spotkasz się z zespołem w Warszawie, na Prostej 18.

Poziom stanowiska
Specjalista