Deloitte
Data aktualizacji: 2021-07-15
Rzeszów, podkarpackie
IT, Konsulting

Kogo szukamy

  • Studenta/studentki kierunków informatycznych (przynajmniej drugi rok studiów);
  • Osoby aktywnie poszukującej możliwości rozwoju osobistego;
  • Osoby zainteresowanej administrowaniem SAP (SAP Basis);
  • Osoby zainteresowanej działaniem serwerów Windows, Linux, SQL i serwerów webowych;
  • Pasjonata/pasjonatki technologii informatycznych;
  • Osoby, która może podjąć pracę w wymiarze 24 godzin tygodniowo;
  • Osoby będącej dobrym graczem zespołowym, gotowej do podjęcia nowych wyzwań;
  • Osoby, która posiada umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej w języku angielskim na poziomie zaawansowanym.
2+
Rok studiów
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS Excel
MS Excel
MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

  • Tworzenie dokumentacji i przygotowywanie wskazówek dotyczących bieżących oraz niestandardowych działań;
  • Uczestniczenie w codziennych spotkaniach zespołu oraz realizacja bieżących i rutynowych działań wspierających;
  • Wspieranie współpracowników z dłuższym stażem w instalowaniu, aktualizowaniu i utrzymywaniu komponentów systemu SAP takich jak SAP ERP, SAP CRM, SAP BW i SAP Solution Manager;
  • Udział w rozwiązywaniu problemów dot.  wspieranych aplikacji oraz pomoc w identyfikowaniu kwestii problematycznych w obszarze skuteczności działania.

Co oferujemy

  • Pracę w zespole specjalistów oraz możliwość szybkiego poszerzenia kompetencji i zdobycia wiedzy eksperckiej;
  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie świadczącej usługi biznesowe;
  • Pracę w jednej z największych firm konsultingowych na świecie;
  • Realne możliwości rozwoju.
Kreatywne środowisko pracy
Team spirit
Duch zespołowy
Ludzie z którymi chce się pracować
Internship Training Programme
Szkolenie przygotowujące do roli Praktykanta
Challenging tasks
Ambitne zadania
Deloitte Adventure Team

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Jako członek Regionalnego zespołu IT ds. wsparcia aplikacji będziesz wspierać pozostałych pracowników zespołu przy instalowaniu, aktualizowaniu i utrzymywaniu naszych systemów SAP. Zespół wsparcia aplikacji blisko współpracuje z innymi zespołami IT i jednostkami biznesowymi, aby zapewnić wysoką jakość wsparcia w zakresie funkcjonowania aplikacji w ramach Deloitte Central Europe.