mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-06-23
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Kartę
sportową
Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas cieszy w pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Starszy specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych (ścieżka inwestycyjna)
miejsce pracy: Wrocław, nr referencyjny: ASZ/071/0521

Chcemy powierzyć Ci zadania związane z:

  • budowaniem długotrwałych relacji z klientami zamożnymi bankowości detalicznej
  • identyfikowaniem potrzeb klientów w kontekście celów oszczędnościowych oraz inwestycyjnych
  • prezentowaniem oferty mBanku w zakresie produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych z wykorzystaniem platformy elektronicznej i nowych narzędzi sprzedażowych mBanku
  • prezentowaniem rozwiązań wspierających realizację długoterminowych celów inwestycyjnych, w tym celów emerytalnych,
  • wspieraniem edukacji digitalowej klientów w zakresie korzystania z platform elektronicznych udostępnianych przez bank
  • zawieraniem umów z klientami mBanku przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych i etycznych, z uwzględnieniem regulacji MiFID II

Z przyjemnością zaprosimy Cię do rozmów, jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w pracy z klientem zamożnym
  • dobrą znajomość produktów depozytowych, kredytowych oraz funduszy inwestycyjnych
  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów
  • umiejętność rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta
  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • umowę o pracę
  • rozbudowany system adaptacyjny
  • przejrzysty system wynagradzania
  • konkursy sprzedażowe
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową
  • dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego, bony świąteczne