Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-06-10
Analityk Hurtowni Danych
Nr ref. KwF/DRA/AHD
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KwF/DRA/AHD

Twój zakres obowiązków

  • Udział w bieżących projektach integracji danych, w tym w projekcie implementacji hurtowni danych w zakresie definicji zakresu zawartości informacyjnej, analizy danych źródłowych i definicji macierzy mapowań Source-Target

  • Odpowiedzialność za kontakty z właścicielami danych (w tym definicje pojęć i kompletność danych słownikowych)

  • Wsparcie użytkowników w zakresie aktywnego rozpoznawania nowych wymagań związanych z integracją danych oraz tworzenia analiz

  • Prezentacje i szkolenia użytkowników w zakresie zawartości informacyjnej i funkcjonalności hurtowni danych

  • Testy rozwiązań DWH

  • Rozwój i utrzymanie warstwy aplikacyjnej i raportowej hurtowni danych

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny hurtowni danych

  • Doświadczenie w analizie danych

  • Doświadczenie w analizie wymagań biznesowych w obszarze hurtowni danych w branży finansowej

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi raportowych

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej
  • Praca w międzynarodowym zespole specjalistów, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Stałą umowę o pracę
  • Możliwość poznania i rozwijania różnorodnych aplikacji wspierających funkcjonowanie Banku
  • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami
  • Nową sieć kontaktów zawodowych
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki
  • Pracę w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.