Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-06-16
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Human Resources

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Asystent/ka w Zespole Rekrutacji i Rozwoju
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KwF/DKA/ZRE

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń o pracę

  • Bezpośredni wyszukiwanie Kandydatów na portalach społecznościowych

  • Selekcja aplikacji

  • Przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych lub on-line z Kandydatami, w tym wywiadów w języku angielskim

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia; ZZL) – ukończone lub w trakcie studiów

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. na stanowisku Researchera)

  • Zainteresowanie szeroko pojętym obszarem rekrutacji

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność i zaangażowanie w pracę

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z ludźmi

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie na 6 miesięcy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze HR w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym
  • Dobrą atmosferę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium