Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-06-16
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
REKRUTACJA ZDALNA
Ekspert ds. Rozwoju Segmentu Mikrofirm
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KwF/DMD/KM

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie sprzedaży produktów dla mikroprzedsiębiorstw w sieci oddziałów własnych, franczyzie oraz w kanałach elektronicznych

  • Monitorowanie realizacji celów w obszarze segmentu mikroprzedsiębiorców

  • Prowadzenie projektów w zakresie rozwoju produktów i usług dla mikroprzedsiębiorców, w tym tworzenie ofert specjalnych i wdrażanie nowych rozwiązań

  • Analiza rynku i konkurencji w zakresie produktów i usług dodanych dla mikroprzedsiębiorstw

  • Wdrażanie do sprzedaży oferty produktowej dla segmentu mikroprzedsiębiorców w sieci placówek Banku oraz w kanałach alternatywnych (m.in. telemarketing, Internet, partnerzy) – przygotowywanie materiałów szkoleniowych, prowadzenie szkoleń oraz tworzenie materiałów marketingowych i promocyjnych

Nasze wymagania

  • Min 4 letnie, poparte sukcesami doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w banku lub innej instytucji bezpośrednio współpracującej z mikroprzedsiębiorcami

  • Bardzo dobra znajomość produktów i rozwiązań dla mikroprzedsiębiorców, w tym procesu i narzędzi wspierających

  • Umiejętność aktywnego wspierania sprzedaży produktów i usług dla firm (akcje promocyjne, podnoszenie efektywności, wsparcie merytoryczne)

  • Umiejętność prowadzenia projektów w obszarze mikrofirm

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS PowerPoint, MS Excel, MS Access,

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, współpracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień i doświadczenie w obszarze AML

To oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie projektami realizowanymi w segmencie Klientów Mikrobiznes
  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność w segmencie Klientów Mikrobiznes
  • Dobrą atmosferę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium