Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-06-16
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Ubezpieczenia
REKRUTACJA ZDALNA
Ekspert w Wydziale Produktów Ubezpieczeniowych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KwF/DMD/WPU

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie strategii rozwoju oraz dystrybucji oferty ubezpieczeniowej dla Klientów Bankowości Detalicznej

  • Projektowanie i wdrażanie zarówno nowych rozwiązań produktowych jak również modyfikacji produktów i usprawnień procesów w ramach obecnej oferty Banku

  • Współpraca z towarzystwami ubezpieczeń w zakresie bieżącej obsługi oraz wdrażania nowych rozwiązań produktowych

  • Analizowanie konkurencji w zakresie oferowanych produktów i usług, cen oraz kierunków ich rozwoju

  • Monitorowanie wyników sprzedaży, portfela produktów i usług oraz podejmowanie inicjatyw mających na celu systematyczny wzrost wyników sprzedaży oraz dochodowości

  • Zapewnienie zgodności oferty Banku w podległym obszarze z regulacjami prawnymi oraz wewnętrznymi regulacjami Banku

  • Zarządzanie komunikacją z klientami oraz odpowiednią dokumentacją w zakresie podległych produktów i usług

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomia, zarządzanie, bankowość i ubezpieczenia

  • Wiedza o produktach ubezpieczeniowych, w tym wiedza dotycząca regulacji prawnych

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania lub sprzedaży produktów ubezpieczeniowych

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia i zarządzania projektami

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Umiejętność negocjacji

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera: pakiet MS Office

To oferujemy

  • Możliwość bezpośredniego wpływu na kształt oferty ubezpieczeniowej Banku
  • Kształtowanie i optymalizacja procesów w szerokim spektrum kanałów dystrybucji
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w organizacji nastawionej na jakość i innowacyjność rozwiązań
  • Proaktywną współpracę z wieloma jednostkami Banku
  • Przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium