Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-06-16
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
REKRUTACJA ZDALNA
Cloud & IT Infrastructure Architect
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KwF/DIN/ZAI

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wycena rozwiązań infrastruktury IT (Cloud oraz on-premise) w oparciu o nowoczesne rozwiązania, z jednoczesnym uwzględnieniem potrzeb jednostek biznesowych oraz standardów Banku

  • Nadzór ekspercki w projektach chmurowych/infrastrukturalnych od etapu inicjacji, poprzez testy, aż po wdrożenie produkcyjne i przekazanie do zespołów utrzymaniowych

  • Analiza nowych rozwiązań technicznych, przygotowywanie testów proof of concept lub wdrożeń pilotażowych, opiniowanie rozwiązań, zgłaszanie nowych inicjatyw

  • Dbanie o wysoki poziom usług i stabilność rozwiązań infrastruktury IT (Cloud oraz on-premise)

Nasze wymagania

  • Znajomość i doświadczenie w projektowaniu rozwiązań infrastruktury IT opartych na środowiskach chmurowych oraz on-premise

  • Znajomość usług chmurowych Azure PaaS i IaaS, w szczególności Azure AD, Azure Virtual Machine, Storage, Network, AKS

  • Znajomość zagadnień dotyczących infrastruktury dla baz danych MS SQL oraz Oracle (środowiska cloud oraz on-premise)

  • Znajomość zasad licencjonowania, umożliwiająca tworzenie realistycznych budżetów projektowych oraz optymalizacji kosztów usług chmurowych

  • Znajomość rozwiązań wysokiej dostępności dla Windows i Linux oraz platformy VMware

  • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim na potrzeby raportowania oraz tworzenia dokumentacji technicznej/projektowej (min. poziom B2)

  • Znajomość Powershell i tworzenia skryptów

  • Minimum 3 lata doświadczenia w roli architekta w środowiskach o wysokiej złożoności

  • Koordynacja projektów technicznych

  • Duża samodzielność i organizacja własnej pracy, terminowość

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami AI

  • Poparcie doświadczenia certyfikatami chmurowymi

  • Znajomość innych platform chmurowych (Google, AWS)

  • Znajomość platformy O365 (Teams, OneDrive, Intune, email, etc.)

  • Znajomość zagadnień mikroserwisów i konteneryzacji

  • Certyfikaty z zarządzania projektami i/lub ITIL

  • Doświadczenie w pracy w instytucjach z sektora podlegającego regulacjom, gdzie szczególne znaczenie mają bezpieczeństwo i stabilność systemów oraz procesów IT

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej
  • Praca w międzynarodowym zespole specjalistów, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Stałą umowę o pracę
  • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami
  • Nową sieć kontaktów zawodowych
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki
  • Pracę w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.