Deloitte
Data aktualizacji: 2022-03-04
Warszawa, mazowieckie
Konsulting

Kogo szukamy

Jeśli...

  • studentem/studentką V roku studiów magisterskich lub absolwentem/ absolwentką
  • osobą, która lubi bezpośredni kontakt z klientem oraz nie boi się kontaktów z administracją
  • osobą interesującą się kwestiami legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce i chcącą rozwijać się w tym - mile widziana jest wiedza oraz doświadczenie w zakresie prawa imigracyjnego
  • osobą ambitną, nastawioną na rezultaty i pracę w zespole
  • osobą z dobrą znajomością języka angielskiego (min. B2)

5+
Rok studiów
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS PowerPoint
MS Word
MS Word

Twoja przyszła rola

 Będziesz wspierać nas w takich zadaniach jak:

  • pomoc w przygotowywaniu oraz kompletowanie dokumentów dotyczących legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców
  • kontakt z odpowiednimi instytucjami oraz wizyty w urzędach (urzędy wojewódzkie, urzędy pracy, Urząd ds. Cudzoziemców) w celu złożenia/odbioru dokumentów
  • archiwizacja dokumentów

Co oferujemy

Co możemy Ci zagwarantować:

  • płatne praktyki (na podstawie umowy zlecenie), które mogą zakończyć się ofertą pracy
  • przyjacielską i wspierającą atmosferę
  • poznanie najlepszych praktyk, narzędzi oraz standardów funkcjonowania zespołu Imigracyjnego
  • szeroką ofertę szkoleń merytorycznych oraz kompetencji miękkich (szkolenia wewnętrzne)
  • wsparcie opiekuna przez cały okres trwania praktyk
Deloitte Adventure Team
Kreatywne środowisko pracy
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Challenging tasks
Ambitne zadania
Ludzie z którymi chce się pracować
Karta Multisport
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Praca z największymi markami
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół Global Employer Services w Dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte to grupa doświadczonych specjalistów zajmujących się podatkiem dochodowym od osób fizycznych, ubezpieczeniami społecznymi, legalizacją pobytu i zatrudnienia oraz szeregiem innych obowiązków publicznoprawnych osób fizycznych. Zespół ten zajmuje również doradztwem w zakresie planów akcyjnych, wynagrodzeń członków zarządu oraz kadry menedżerskiej oraz obsługą pracowników oddelegowanych.