EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-06-25
Poznań, wielkopolskie
Konsulting, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Academy of Business

Specjalista ds. Sprzedaży i Organizacji Szkoleń

Ludzie sprawiają, że nasza firma rozwija się szybko i efektywnie. Przygotuj się na codzienny kontakt z ludźmi wywodzącymi się z różnych kultur i różnych środowisk, który dostarcza licznych wyzwań i daje dużą satysfakcję.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Praca i rozwój w obszarze tworzenia i sprzedaży szkoleń biznesowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z 26-letnim doświadczeniem.

Twoje główne zadania:

  • sprzedaż szkoleń w formule otwartej i zamkniętej
  • udział w planowaniu marketingu szkoleń
  • udział w planowaniu rozwoju nowych produktów szkoleniowych
  • bieżąca administracja i obsługa szkoleń, tzn.: opiekę nad uczestnikami szkoleń, zarządzanie obiegiem dokumentów związanych z realizacją szkoleń, tworzenie harmonogramu szkoleń, współpracę z zespołem trenerów

Umiejętności, które wykorzystasz:

  • łatwość nawiązywania kontaktów i współpracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie

Docenimy również:

  • doświadczenie w sprzedaży szkoleń biznesowych

Pasujesz do nas, jeśli:

  • Jesteś osobą zorganizowaną i otwartą na nowe rozwiązania oraz pomysły.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej organizacji na umowę o pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • możliwość poznania najnowszych trendów na rynku szkoleń

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.