Deloitte
Data aktualizacji: 2021-08-31
Rzeszów, podkarpackie
Konsulting, Analiza

Podobne oferty pracy

Kogo szukamy

Wymagania:

  • Dyplom absolwenta wydziału prawa, specjalizacja w zakresie prawa korporacyjnego i prawa spółek;
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, doświadczenie w omawianiu kwestii prawnych w języku angielskim;
  • Inicjatywa i umiejętność znajdowania niestandardowych rozwiązań;
  • Ukierunkowanie na proces, znajomość hierarchii procedur i zasad prowadzenia dokumentacji w przedsiębiorstwie;
  • Świadomość potrzeb klienta;
  • Chęć wdrażania innowacji i/lub rozwiązań na bazie nowoczesnych technologii;
  • Umiejętności organizacyjne, energia do działania;
  • Doświadczenie na stanowisku sekretarza i w zakresie obsługi osób prawnych będzie dodatkowym atutem.
Dyplom licencjata
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Excel
MS Excel
MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

  • Wsparcie procesu realizacji dużych projektów zarządzania zgodnością i współpraca z lokalnymi zespołami Deloitte Legal przy ich wdrażaniu;
  • Bieżące rozwijanie wiedzy na temat obowiązków powierniczych, regulacyjnych i ustawowych podmiotów prawnych, członków ich zarządu i kierownictwa oraz udzielanie porad w tym zakresie.;
  • Aktywne zarządzanie bieżącymi procedurami obsługi globalnego portfela klientów i koordynacja świadczenia usług zarządzania zgodnością oraz dodatkowych usług prawno-administracyjnych w cyklu rocznym;
  • Aktualizacja dokumentacji spółek dotyczącej istotnych transakcji, obowiązków sprawozdawczych i kontroli ich wypełnienia;
  • Aktualizacja portali klienckich - dbałość o terminowe wypełnienie wszystkich wymogów regulacyjnych;
  • Uzyskiwanie i interpretacja porad dotyczących cyklu życiowego korporacji i bieżącego przestrzegania lokalnych przepisów, wymogów dotyczących restrukturyzacji działalności i przekazywanie zebranych informacji upoważnionym przedstawicielom klienta w innych systemach prawnych;
  • Świadczenie innych usług prawno-administracyjnych w zależności od potrzeb;
  • Uczestnictwo we wdrażaniu projektów z zakresu ładu korporacyjnego - w zależności od potrzeb.

Co oferujemy

  • Praca w grupie specjalistów świadczących usługi doradcze na rzecz znaczących klientów, umożliwiające szybkie zdobycie wiedzy i doświadczenia
  • Wyjątkowa możliwość dołączenia do młodego zespołu, ukierunkowanego na wypracowanie czołowej pozycji rynkowej dla firmy Deloitte Legal Management Consulting;

Ludzie z którymi chce się pracować
Internship Training Programme
Szkolenie przygotowujące do roli Praktykanta
Team spirit
Duch zespołowy
Health insurance (mixed package)
Ubezpieczenie zdrowotne (rozszerzone)
Challenging tasks
Ambitne zadania
Możliwość pracy z domu
Kreatywne środowisko pracy

O Deloitte

Deloitte - to różnorodność kadr, doświadczeń, branż i usług, które świadczymy w 150 krajach świata.  To wyzwanie intelektualne, doskonały punkt wyjścia kariery zawodowej oraz świetna okazja, by się rozwijać i zdobywać różnorodne doświadczenia.

Wystarczy zrobić pierwszy krok - kliknąć pole „złóż ofertę”, przesłać nam CV, przejść kolejne etapy procesu rekrutacji i podpisać umowę. Bo Deloitte to najlepszy wybór!

O zespole

Nasz zespół tworzą utalentowani, otwarci, tolerancyjni ludzie, współpracujący po partnersku bez względu na zajmowane stanowiska,  łączący specjalistyczne zainteresowania ze zdolnością adaptacji do zmieniających się warunków prowadzenia działalności.