mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-06-29
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT

Od nas dostaniesz:

Swobodny
dress code
Dostęp do
bazy szkoleń
Elastyczne
godziny pracy
Pracę
w metodologi
zwinnej - Agile
Wysokiej
jakości sprzęt
do pracy
Pracę w jednym
z największych
software hous'ów
w kraju

Chcesz zdobywać wiedzę?
U nas znajdziesz coś dla siebie!

Przekonaj się sam!

mBank ostrzega: Praca z nami to kontakt z najnowszymi techologiami!
Specjalista ds. zarządzania ryzykiem IT i bezpieczeństwa IT
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: AFE/058/0421

Dołącz do naszego zespołu! Zajmujemy się koordynacją szeregu przedsięwzięć obejmujących swoim zakresem Obszar Informatyki i Operacji (COO) i inne obszary banku. Przygotowujemy różnego rodzaju regulacje wewnętrzne, pracujemy nad koncepcjami zarządczymi, czy dokumentami o charakterze strategicznym. Do tego typu zadań wymagamy umiejętności analitycznych i sprawnego wyszukiwania informacji pomocnych w naszej pracy. Największym wyzwaniem stojącym obecnie przez zespołem ds. zarządzania ryzykiem IT i bezpieczeństwa IT jest stworzenie holistycznego modelu zarządzania ryzykiem IT i cyberbezpieczeństwa uwzględniającego BCMS i zarządzanie poziomem usług. Brzmi ciekawie? Dołącz do nas!

Zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • monitorowanie terminowości i kompletności informacji w ramach MIS IT i Bezpieczeństwa IT,
  • opracowywanie materiałów na posiedzenia ZB i RN,
  • współpraca przy tworzeniu regulacji wewnętrznych banku i opiniowanie projektów regulacji dotyczących działalności COO,
  • analizy i wyszukiwanie informacji niezbędnej do wykonywania zadań DCG,
  • współpraca z zespołami deweloperskimi IT, utrzymania infrastruktury informatycznej oraz obszaru bezpieczeństwa IT
  • współpraca z innymi jednostkami banku w ramach wspólnych przedsięwzięć i zarządzania ryzykiem operacyjnym.

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • sprawnie poruszasz się po ustawach polskich i regulacji europejskich dotyczących funkcjonowania obszarów IT i cyberbezpieczeństwa,
  • znasz zagadnienia BCM i zarządzania ryzykiem IT,
  • znasz SLM, w tym metodologię ITIL i inne metodologie z zakresu IT Governance,
  • znasz dobrze pakiet Excel,
  • znasz pozostałe narzędzia pakietu MS-Office,
  • dobrze poruszasz się po przepisach wewnętrznych z obszaru COO i ryzyka operacyjnego,
  • masz wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • posiadasz umiejętności wizualizacji danych analitycznych,
  • masz doświadczenie w obszarze wsparcia użytkownika końcowego,
  • cechuje Cię komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dobrze znasz j. angielski
  • systematycznie oraz bardzo dobrze organizujesz swój czas pracy,
  • szybko przyswajasz wiedzę.

Nasza oferta:

  • umowa o pracę
  • zespół chętnie dzielący się wiedzą
  • możliwości rozwoju
  • zdalna praca

Poziom stanowiska
Specjalista