Deloitte
Data aktualizacji: 2021-07-06
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Project Management

Podobne oferty pracy

Kogo szukamy

Do naszego zespołu HR szukamy osoby na stanowisko Koordyantora ds. Szkoleń, która będzie odpowiedzialna za obszar szkoleń w zespołach podatkowych i prawnych w Deloitte Tax&Legal.

Idealny kandydat/kandydatka ma doświadczenie w obszarze szkoleń, rozumie biznes oraz zachodzące w nim procesy oraz potrafi przełożyć te umiejętności na swoją codzienną pracę.

Dołącz do naszego zespołu ekspertów i wraz z nami realizuj w swojej karierze zadania, które staną się best practices w Twojej specjalizacji.

Szukamy osoby, która posiada:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze zarządzania szkoleniami (organizacja, planowanie, budżetowanie, ocena efektywności szkoleń) międzynarodowej organizacji
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość oferty dostawców i trendów na rynku szkoleniowym
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność i odpowiedzialność
Dyplom magistra
2+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

  • Organizacja szkoleń dla zespołów doradztwa podatkowego oraz kancelarii prawnej
  • Współpraca z zespołami HR i biznesowymi w zakresie planowania i realizacji działań szkoleniowych i rozwojowych dla pracowników
  • Przygotowywanie i zarządzanie budżetem szkoleniowym
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami szkoleniowymi
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby biznesu
  • Monitorowanie wskaźników efektywności realizowanych działań szkoleniowo-rozwojowych
  • Tworzenie i wdrażanie polityki szkoleniowej i rozwojowej
  • Wsparcie w organizacji warsztatów w ramach działań employer brandingowych

Co oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Benefity

Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Challenging tasks
Ambitne zadania
Travel Insurance
Ubezpieczenie podróżne
Deloitte Adventure Team
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Language courses
Kursy językowe
Karta Multisport
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Ludzie z którymi chce się pracować
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość pracy z domu
Team spirit
Duch zespołowy

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Jesteśmy zespołem, który wspiera nie tylko całą organizację, ale też każdego pojedynczego pracownika. Nasze kompetencje i rola obejmują przede wszystkim: selekcję i rekrutację, szkolenia, tworzenie systemów motywacyjnych, budowanie zaangażowania pracowników, rozwój przywództwa, zarządzanie różnorodnością w miejscu pracy, analityka HR. Ważnym elementem działań jest również Employee Well Being.