Banach Outsourcing
Data aktualizacji: 2021-08-31
Poznań, wielkopolskie
Księgowość
Asystent/ka ds. Księgowych

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Firma Banach Outsourcing świadczy kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu finansowo-księgowego oraz płacowo-kadrowego, zarządzania kapitałem ludzkim (HCM) i rozwoju kadr, doradztwa podatkowo-prawnego oraz gospodarczego, a także konsultingu procesów biznesowych. Współpraca między interdyscyplinarnymi zespołami daje możliwość rozwoju, realizacji procesów u obsługiwanych klientów i poznawania biznesu.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych oraz uzgadnianie sald
  • Prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentacji księgowej
  • Sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów
  • Prowadzenie obsługi bankowej- księgowanie i importowanie wyciągów bankowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki, prawo
  • Mile widziana osoba w trakcie nabywania uprawnień doradcy podatkowego
  • Minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i programu ERP
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie, umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność organizowania własnej pracy i ustalania priorytetów przydzielonych zadań
  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu B2

OFERUJEMY:

  • Kartę Multisport
  • Pakiet Medyczny Luxmed
  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole specjalistów przy użyciu różnych programów księgowych, w tym w systemie ERP
  • Miła atmosfera
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Obsługa firm prowadzących działalność na terenie Polski i na arenie międzynarodowej
  • Wsparcie biegłego rewidenta i doradcy podatkowego
  • Szkolenia językowe
  • Szkolenia z zakresu księgowości, podatków, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Siedziba firmy w centrum Poznania
  • Coroczny wyjazd integracyjny
  • Możliwość pracy zdalnej przez 14 dni w roku
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Banach Outsourcing z siedzibą przy ulicy Tylne Chwaliszewo 25 | 61-103 Poznań dobrowolnie przekazanych w celu aktualnej i przyszłej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych)"

Kontakt: piotr.banach@banachoutsourcing.pl, tel. 603 686 384
Poziom stanowiska
Asystent