Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-06-30
Specjalista Produktów Attlasian
Nr ref. KwF/DRA/Attlasian
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, IT

Podobne oferty pracy

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: KwF/DRA/Attlasian

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, konfiguracja i codzienna administracja aplikacjami oraz narzędziami do zarządzania projektami informatycznymi firmy Atlassian oraz jego partnerów (Jira, Confluence, Bitbucket, Crucible, FishEye)

  • Wdrażanie procesów w oparciu o produkty Attlasian

  • Współpraca z użytkownikami w zakresie automatyzacji procesu zarządzania projektami informatycznymi, w tym rozwijanie dodatków oraz tworzenie skryptów automatyzujących pracę

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość platformy firmy Atlassian wraz z najpopularniejszymi rozszerzeniami

  • Doświadczenie w administrowaniu JIRA na poziomie aplikacji, konfiguracji i integracji z serwerami zewnętrznymi i innymi aplikacjami

  • Znajomość XML, SQL (umiejętność czytania kodu, umiejętność tworzenia i pisania zapytań)

  • Znajomość języka angielskiego potrzebna do czytania i rozumienia dokumentacji oraz współpracy z członkami międzynarodowego zespołu

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyczne, matematyczne

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Mile widziane

  • Znajomość SDK Atlassian i REST API

  • Znajomość narzędzi w procesach developerskich - GIT SVN, TeamCity, Nexus, Jenkins, Test Complete

  • Znajomość jednej z metodyk zarządzania rozwojem oprogramowania: Scrum, Kanban, Agile oraz Waterfall

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej instytucji bankowej wykorzystującej najnowsze technologie

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole zarządzania projektami informatycznymi

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • Nieograniczony dostęp do strefy chillout wyposażonej m.in. w fotele i wygodne hamaki

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Karta Multisport

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.