Capgemini Polska
Data aktualizacji: 2021-06-24
Młodszy specjalista ds. HR
Nr ref. 757401 35689726
Kraków, małopolskie
BPO/SSC, Human Resources

Podobne oferty pracy

Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Jakich kompetencji oczekujemy na start?

  • Bardzo dobrej znajomości prawa pracy
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office - w szczególności programu EXCEL
  • Dobrej organizacji pracy oraz dokładności
  • Min. 4 lata doświadczenia pracy w dziale kadrowym

Dużym plusem, choć nie koniecznością będzie także:

  • Znajomość programu Płatnik
  • Znajomość programu kadrowo płacowego TETA
  • Znajomość SAP HR

Jakie obowiązki umożliwią Ci ciągły rozwój?

  • Prowadzenie i wdrażanie projektów i usprawnień w dziale Administracji Personalnej
  • Prowadzenie procesów związanych z uprawnieniami rodzicielskimi i odejściami pracowników,
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu prawa pracy i czasu pracy dla kadry zarządzającej
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników
  • Udział w wewnętrznych oraz zewnętrznych audytach/kontrolach

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Osobisty i zawodowy rozwój:
•    Programy rozwojowe, zewnętrzne kursy, dofinansowanie edukacji i certyfikacji
•   Platforma NEXT z darmowym dostępem do Pluralsight, TED talków, materiałów Coursera czy wirtualnych szkoleń (np. Excel, VBA, RPA, customer care).

Naszą legendarną atmosferę:
•    Nie obowiązuje nas sztywny dress code, mamy za to świetne grupy zainteresowań i dostęp do zmieniających świat inicjatyw takich jak Program Grantowy. Jesteśmy dużą firmą z wyjątkową atmosferą - nawiązujemy przyjaźnie, dzielimy ważne momenty i tak po prostu, zwyczajnie się lubimy ;).

I inne benefity:
•    Prywatną opiekę medyczną, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet usług stomatologicznych.
•    Prywatne ubezpieczenie na życie, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet onkologiczny.
•    Dodatkowe bonusy za polecanie znajomych do pracy.
•    Dostęp do audiobooków Inspiro i platformy MyBenefit (bilety do kina, karta Multisport i inne).
•    Biura w świetnych lokalizacjach, program leasingowy, carpooling i parkingi rowerowe.

Kim jesteśmy?

Bycie jednym z nas to przede wszystkim stabilność zatrudnienia i ciągły rozwój między innymi wyjątkowymi ludźmi. Chcemy na partnerskich zasadach dzielić z Tobą naszym doświadczeniem.

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa, technologii i transformacji cyfrowej. Jedną z naszych jednostek biznesowych jest Business Services. Tworzą ją eksperci, świadczący naszym międzynarodowym klientom usługi z obszarów takich jak HR, finanse i księgowość, łańcuch dostaw, czy transformacja biznesowa.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zobacz krótkie wideo: https://youtu.be/K8v_UJ7CH8c

Masz dodatkowe pytania dotyczące pracy w Capgemini? Sprawdź nasz profil na Instagramie @capgemini.pl lub  odwiedź nasz profil na Facebooku (Capgemini Polska).