Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-06-09
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
Data aktualizacji: 2021-06-09 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla jednego z naszych Klientów - dużej, międzynarodowej organizacji - poszukujemy osoby na stanowisko Junior KonsultantA ds. wsparcia technicznego dla użytkowników systemu sprzedażowego IQOSa.

Junior Konsultant ds. Wsparcia Technicznego
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 190324/7197

Opis stanowiska:
  • wsparcie użytkowników w codziennej obsłudze dedykowanych systemów sprzedażowych, np.: dodawanie nowych użytkowników do systemu, nadawanie dostępów do kont, integrowanie danych pomiędzy systemami etc.,
  • reagowanie i wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu problemów technicznych, np.: pomoc w logowaniu, wprowadzanie zmian w danych użytkownika, resetowanie haseł, odzyskiwanie danych etc.,
  • przyjmowanie, rejestracja i obsługa zgłoszeń od użytkowników drogą mailową i telefoniczną,
  • kontakt z innymi działami w firmie podczas implementacji nowych narzędzi i systemów,
  • bieżące operacyjne raportowanie,
  • udział w dodatkowych projektach i wdrożeniach systemowych.
Wymagania:
  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze IT/dziale wsparcia technicznego,
  • umiejętność priorytetyzacji zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • sumienność.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki atrakcyjnym projektom wewnętrznym,
  • dostęp do platformy myBenefit,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość pracy zdalnej.