mFinanse S.A.
Data aktualizacji: 2021-07-06
Mielec, podkarpackie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Ekspert ds. produktów firmowych i hipotecznych
miejsce pracy: Mielec

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i budowanie relacji z klientem

  • promowanie usług oraz produktów z oferty firmy

  • oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych spośród oferty partnerów firmy

  • reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży finansowej

  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientem

  • kreatywność w sprzedaży

  • zorientowanie na sukces

  • zaangażowanie w realizację celów oraz współpraca w zespole

  • konsekwencja i samodzielność w działaniu

  • min. średnie wykształcenie

Oferujemy:

Budowanie biznesu
z jedną z najlepszych
firm pośrednictw
finansowego
Unikalny model
współpracy
Dostęp do pełnej
gamy produktów
kredytowych
Wdrożenie
i wsparcie
procesowe
Szkolenia
Pakiet
Medicover
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista