PwC
Data aktualizacji: 2021-10-11
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

PwC IT Services to świetne miejsce do pracy dla osób ambitnych, otwartych i odpowiedzialnych. Od 2005 roku wdrażamy dla naszych klientów najbardziej innowacyjne rozwiązania z obszaru Customer Experience. Jesteśmy partnerami największych dostawców oprogramowania na świecie - Salesforce, Microsoft, Mulesoft i wielu innych. Wierzymy, że na nasz sukces składają się nie tylko nowoczesne technologie, z których korzystamy, ale przede wszystkim dobrze wyszkoleni, kompetentni ludzie. Tworząc nasze rozwiązania patrzymy w przyszłość, pomagając naszym klientom szybciej się rozwijać.

Departament Architektury i Integracji odpowiada za projektowanie i dostarczanie platform integracyjnych w złożonych architekturach IT. Głównym obszarem naszej pracy są nowoczesne platformy iPaaS takie jak Mulesoft i Dell Boomi. Zespół Integracji posługuje się również innymi technologiami klasy enterprise takimi jak: Camel, Tibco, webMethods. Dołączając do Zespołu Integracji zdobędziesz  wiedzę i doświadczenie z zakresu złożonych architektur rozwiązań, szczególnie w obszarze danych.

Czy wiesz czemu warto zostać Programistką/Programistą Integracji w naszym zespole? Uczestniczymy w tworzeniu rozwiązań IT od początku - inicjalnej koncepcji do uruchomienia i przekazania działającego rozwiązania do utrzymania. Bierzemy odpowiedzialność za całość integracji IT rozwiązania. Dbamy o zakres rozwiązania zarówno w kontekście wymagań, przepływów integracji jak i architektury realizacji integracji systemów. Głównym obszarem działania są rozwiązania realizowane w środowisku cloud. Działamy w międzynarodowych zespołach.

Nasza praca jest pełna wyzwań do których zapraszamy także Ciebie!

Młodszy Programista Integracji

Obowiązki:

  • Rozwijanie, utrzymanie i tworzenie nowego oprogramowania w oparciu o najnowsze technologie integracyjne

  • Tworzenie interfejsów/usług (REST / WSDL / OpenAPI) na podstawie wymagań biznesowych

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

  • Tworzenie modeli danych (JSON Schema, XSD)

  • Tworzenie transformat między formatami danych

Wymagania:

  • Do 2 lat doświadczenia komercyjnego w projektach IT w roli programisty, specjalisty integracji systemów IT

  • Ogólna znajomość zagadnień IT takich jak bazy danych, języki programowania, architektury systemów, ...

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Elastyczność w zakresie dostosowania zakresu wykonywanych obowiązków do wymagań projektowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Otwartość na naukę nowych umiejętności, gotowość do podejmowania wyzwań

  • Poczucie humoru :)

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów jak XML, REST, SOAP, ESB

  • Znajomość praktyczna jednego z rozwiązań integracyjnych typu: MuleSoft, Dell Boomi, Oracle, Tibco, IBM, Webmethods, Biztalk

  • Znajomość co najmniej jednej z technologii: Java, Python, Node.js

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Ciekawa praca w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach

  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT

  • Różnorodność projektów i branż

  • Możliwość rozwoju kompetencji w obszarze analizy biznesowej, systemowej, analizy danych

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: opieka medyczna, Multisport, rabaty na zakupy -Ty decydujesz z czego korzystasz na naszej platformie kafeteryjnej

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma learningowa

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.