Volkswagen Financial Services
Data aktualizacji: 2021-08-02
Warszawa, mazowieckie
IT, Zakupy
Data aktualizacji: 2021-08-02 Aplikuj
Specjalista ds. Zakupów IT
Volkswagen Financial Services (VWFS) dostarcza rozwiązania finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen.

Bank, Leasing oraz Ubezpieczenia to kluczowe obszary działania VWFS, który pod jednym parasolem oferuje usługi finansowe związane z zakupem i eksploatacją samochodów marek takich jak: Audi, Seat, Skoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, czy Porsche.

Celem naszych działań jest mobilność klientów, czyli możliwość używania, ale i posiadania auta za niewielkie pieniądze. Pod marką Volkswagen Financial Services działają trzy spółki:

Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce
Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.
Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.

Zatrudniamy ponad 500 pracowników, z którymi wspólnie realizujemy naszą misję.
Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy specjalisty ds. zakupów IT.

Główne zadania

  • Określenie strategii zakupowych dla podkategorii IT opartych na potrzebach biznesowych i produktowych;
  • Optymalizacja wydatków zewnętrznych IT;
  • Pełna odpowiedzialność za przeprowadzenie procesu przetargowego (w ramach przyjętej strategii rozwoju architektury IT oraz zakupowej);
  • Wsparcie w przygotowywaniu i opiniowaniu wewnętrznych procedur IT (bliska współpraca z Vendor Managerem – Dep. IT);
  • Opracowanie strategii negocjacyjnych, analizy ofert, ocena dostawców i przygotowanie rekomendacji w dotyczących wyboru dostawców;
  • Monitorowanie potrzeb organizacji i rynku (monitorowanie potrzeb zakupowych IT na poziomie całej organizacji, monitorowanie realizacji celów zakupowych dla całej kategorii zakupowej IT, monitorowanie rynku wykonawców, wyników oraz ich analiza).

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • masz minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • masz wykształcenie wyższe na kierunku ekonomicznym lub z dziedziny nauk ścisłych;
  • wyróżnia Cię znajomość rynku dostawców i rozwiązań IT dla instytucji finansowej (indirect)
  • bardzo dobrze znasz język angielski (min. poziom B2), niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • świetnie odnajdujesz się w budowaniu relacji zarówno z klientami wewnętrznymi, jak również z dostawcami usług zewnętrznych
  • lubisz samodzielne zarządzanie pracą w zakresie ustalonych zadań
  • cechują Cię zdolności w planowaniu strategicznym (np. umiejętność szerszego spojrzenia na dany problem biznesowy i budowy strategicznych dokumentów związanych z zakupami)
  • lubisz pracę z ludźmi i masz poczucie humoru :)

Oferujemy:

  • Bardzo dobrą lokalizacja biura (Rondo ONZ) oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego w oparciu o UoP
  • Pakiet medyczny
  • Multikafeteria - każdy znajdzie coś dla siebie ☺
  • Przyjazne środowisko pracy, Karta lunch plus
  • Pakiet ciekawych szkoleń, a także zajęcia językowe w naszym biurze (angielski/niemiecki)
  • Atrakcyjne, dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć warunki zatrudnienia oraz system motywacyjny powiązany z wynikami pracy, HO
  • Ubezpieczenie na życie
  • Ofertę pracownicza związaną z profilem działalności naszej organizacji, sprzyjające środowisko pracy; w tym wygodne i ergonomiczne biurko :)
  • Owocowe poniedziałki i środy