KPMG
Data aktualizacji: 2021-07-30
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting, BPO/SSC
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Starszy Konsultant SAP FI
Warszawa

umowa o pracę

Zespół  IT Consulting zajmuje się doradztwem strategicznym i operacyjnym dla funkcji IT. Konsultanci działu wspierają Klientów począwszy od przygotowania wdrożeń nowych systemów informatycznych, poprzez rozwiązywanie problemów związanych z transformacją cyfrową przedsiębiorstw, aż do budowy strategii rozwoju obszaru IT. Poszukiwana osoba wesprze dział przy realizacji projektów na potrzeby klientów KPMG związanych z analizą wymagań, wyborem rozwiązań oraz realizacją wdrożeń systemów SAP FI/CO.

Twoje zadania:

  • analizę potrzeb biznesowych klienta oraz tworzenie koncepcji i specyfikacji techniczno-biznesowych dla proponowanych rozwiązań systemu SAP FI/CO (także S/4 HANA)
  • planowanie implementacji oraz migracji systemu SAP FI/CO lub S/4 HANA zarówno dla klientów KPMG w Polsce jak i za granicą
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami,
  • współpracę z innymi zespołami w zakresie realizowanych projektów
  • analizy i doradztwo w zakresie procesów i funkcjonalności obszaru finansowego.

Oczekujemy:

  • znajomości obszaru SAP FI/CO, potwierdzona certyfikacją w obszarze SAP FICO (pożądana)
  • doświadczenia w pracy z systemem SAP w roli konsultanta modułowego FICO (przynajmniej w 2 projektach, co najmniej w roli konsultanta zadaniowego),
  • co najmniej 3 lat doświadczenia wdrożeniowego (min. 2 projekty wdrożenia systemu SAP);
  • doświadczenia w technologii S/4HANA (pożądana realizacja przynajmniej 1 projektu wdrożenia S/4HANA)
  • znajomości metodyki wdrożeniowej
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętności modelowania procesów
  • prowadzenia warsztatów wewnętrznych i z Klientem

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim
    oraz międzynarodowym firmie doradczej,
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • współpracę z renomowanymi klientami,
  • zaplanowaną ścieżkę kariery,
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach,
  • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bony okolicznościowe,
  • przyjazną atmosferę pracy,
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.