KPMG
Data aktualizacji: 2021-08-04
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, BPO/SSC, Analiza
angielski

Praktykant w zespole Infrastruktury i Energii
Warszawa

Umowa zlecenie

Zespół Infrastruktury i Energii specjalizuje się w doradztwie strategicznym na rzecz klientów w sektorze przemysłu i energii, zarówno po stronie dostawców energii jak i jej odbiorców. Pracownicy działu zajmują się między innymi projektowaniem oraz wdrażaniem programów poprawy efektywności energetycznej, procesów biznesowych i redukcji kosztów na rzecz podmiotów zmagających się z wysokim zużyciem energii i ciepła. Zespół realizuje projekty typu Green Deal i Sprawiedliwej Transformacji. Obecnie poszukujemy osoby, która będzie nas wspierała w przygotowaniu i realizacji projektów doradczych z szeroko rozumianego obszaru efektywności energetycznej oraz w zarządzaniu portfolio projektów obejmujących strategie sektorowe: energetyki, gospodarki wodnej, projektów infrastrukturalnych.

Twoje zadania:

  • udział w pracach zespołu specjalizującego się w zagadnieniach transformacji energetycznej. Do kluczowych zadań należeć będzie:
    • przeszukiwanie i wykonywanie opracowań na bazie danych ze wskazanych portali,
    • sporządzanie raportów z zebranych danych rynkowych i projektów technicznych,
    • przygotowywanie korespondencji do podmiotów współpracujących i zainteresowanych usługami działu,
    • opracowywanie prezentacji w oparciu o zebrane lub wskazane informacje,
  • obsługa archiwów i dokumentacji działu.

Oczekujemy:

  • ukończonych studiów licencjackich lub magisterskich (opcjonalnie w trakcie 4-5 roku studiów) o specjalności: Energetyka, Hydrotechnika, Inżynieria Środowiska, Inżynieria Lądowa, Inżynieria Produkcji, itp.,
  • zainteresowania tematyką regulacji i trendów w sektorach: energetycznym, wodno-kanalizacyjnym i gospodarki wodnej oraz projektów inwestycyjnych,
  • podstawowej wiedzy na temat funduszy unijnych,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • biegłej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Power Point i Excel),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych,
  • umiejętności analizy i syntezy informacji,
  • zdolności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy.

Oferujemy:

  • praktyki w oparciu o umowę zlecenie,
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w prowadzeniu projektów realizowanych dla największych polskich i zagranicznych podmiotów, ministerstw i Komisji Europejskiej,
  • możliwość praktycznego zastosowania wiedzy zdobytej w trakcie studiów,
  • okazję współpracy z doświadczonymi doradcami i zdobycia kompetencji przydatnych w przyszłej pracy doradczej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Języki
angielski
MS Office